Registrikaart · Äriregistri kanne 11009889
Osaühing NeuLand Arenduse
- Registrikood11009889
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20235887 €
- Sellel aadressil on registreeritud 2481 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 04.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Osaühing NeuLand Arenduse
- Registrikood
- 11009889
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.01.2004
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Siiri Juurik | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Siiri Juurik | Juhatuse liige | 08.03.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Siiri Juurik | otsene osalus | 01.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 5887 € | +2,7 | |
| Müügitulu muutus | 21 519 € → 5887 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725010960
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47191 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes teenis ettevõte 2023. aastal 5887 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 5887 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 21 519 € |
| 2021 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 110 394 € |
| 2020 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 143 655 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 216 581 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 21 519 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 21 519 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (22 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 11 |
| 2004 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 5887 € | 21 519 € | 110 394 € | 143 655 € | 216 581 € |
| Ärikasum | −40,00 € | −379 € | −29 656 € | −22 237 € | −88 781 € | −44 036 € | −10 512 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −40,00 € | −379 € | −29 655 € | −22 233 € | −88 769 € | −44 033 € | −10 416 € |
| Aruandeaasta kasum | −40,00 € | −379 € | −29 655 € | −22 233 € | −88 769 € | −44 033 € | −10 416 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 11 303 € | 11 332 € | 22 641 € | 34 859 € | 41 262 € |
| Põhivarade kulum | — | 0,00 € | 4403 € | 4646 € | 3613 € | 3599 € | 4041 € |
| Varad kokku | 2866 € | 2906 € | 4730 € | 41 967 € | 71 396 € | 153 575 € | 197 077 € |
| sh käibevarad | 2866 € | 2906 € | 4730 € | 33 361 € | 56 692 € | 142 676 € | 180 090 € |
| sh põhivarad | — | — | 0,00 € | 8606 € | 14 704 € | 10 899 € | 16 987 € |
| sh raha | 2866 € | 2906 € | — | 26 188 € | 45 944 € | 101 788 € | 95 500 € |
| Omakapital | 2866 € | 2906 € | 3285 € | 32 940 € | 55 173 € | 143 942 € | 187 975 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 94,00 € | 473 € | 30 128 € | 52 361 € | 141 130 € | 185 163 € | 195 579 € |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 1445 € | 9027 € | 16 223 € | 9633 € | 9102 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | — | −379 € | −25 253 € | −17 591 € | −85 168 € | −40 437 € | −6471 € |
| Aruanne esitatud | 08.06.2026 | 23.01.2025 | 26.01.2024 | 09.06.2023 | 15.06.2022 | 20.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 69,5 % | 78,5 % | 77,3 % | 93,7 % | 95,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | −503,7 % | −103,3 % | −80,4 % | −30,7 % | −4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 04.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 04.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.