Registrikaart · Äriregistri kanne 11063972
Goldmont OÜ
- Registrikood11063972
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 2025544
- Müügitulu 202565 712 555 €
- KMKR numberEE100920909
- Sellel aadressil on registreeritud 45 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Goldmont OÜ
- Registrikood
- 11063972
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.08.2004
- KMKR number
- EE100920909
- Osa- või aktsiakapital
- 3200 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kai tn 4
- Aadress kehtib alates
- 18.08.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Yolo Tech OÜ | 100 % · 3200 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Magnus Nugis | Juhatuse liige | 18.08.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alessandro Claude Antonio Pelizzon | otsene osalus | 13.10.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 544 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 65 712 555 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 61 240 285 € → 65 712 555 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 65 712 555 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 65 712 555 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 61 240 285 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 46 379 622 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 26 811 878 € |
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 21 287 801 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 15 686 619 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 11 841 330 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 58 142 559 € ehk 88 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Mani saar | 37 946 935 € |
| Guernsey | 13 063 045 € |
| Eesti | 7 569 996 € |
| Curaçao | 4 984 588 € |
| Malta | 2 058 393 € |
| Küpros | 83 014 € |
| Hispaania | 3920 € |
| Müük väljapoole Euroopa Liidu riike, muud | 2367 € |
| Šveits | 297 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (21 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 544 |
| 2024 | 521 |
| 2023 | 450 |
| 2022 | 299 |
| 2021 | 256 |
| 2020 | 213 |
| 2019 | 160 |
| 2018 | 97 |
| 2017 | 65 |
| 2016 | 39 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 65 712 555 € | 61 240 285 € | 46 379 622 € | 26 811 878 € | 21 287 801 € | 15 686 619 € | 11 841 330 € |
| Ärikasum | 4 638 055 € | 3 594 146 € | 3 750 565 € | 1 385 670 € | 1 615 938 € | 1 277 841 € | 1 293 018 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 663 794 € | 3 634 929 € | 3 787 794 € | 1 414 262 € | 1 630 265 € | 1 266 057 € | 1 289 693 € |
| Aruandeaasta kasum | 4 663 794 € | 3 634 929 € | 3 787 794 € | 1 414 262 € | 1 630 265 € | 1 266 057 € | 1 289 693 € |
| Tööjõukulud | 37 484 632 € | 38 656 288 € | 31 501 191 € | 19 375 447 € | 15 252 869 € | 11 979 581 € | 8 622 614 € |
| Põhivarade kulum | 591 020 € | 572 009 € | 495 425 € | 330 503 € | 283 143 € | 141 989 € | 132 158 € |
| Varad kokku | 29 326 209 € | 27 832 326 € | 20 214 352 € | 10 561 296 € | 8 189 797 € | 5 210 668 € | 3 537 225 € |
| sh käibevarad | 27 743 340 € | 26 151 026 € | 18 228 794 € | 8 845 462 € | 6 783 126 € | 4 476 065 € | 3 243 242 € |
| sh põhivarad | 1 582 869 € | 1 681 300 € | 1 985 558 € | 1 715 834 € | 1 406 671 € | 734 603 € | 293 983 € |
| sh raha | 2 162 883 € | 2 761 096 € | 2 286 676 € | 1 184 569 € | 1 446 875 € | 1 133 419 € | 747 690 € |
| Omakapital | 21 453 724 € | 16 789 930 € | 13 155 001 € | 6 138 908 € | 4 724 646 € | 3 094 381 € | 1 828 324 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3200 € | 3200 € | 3200 € | 3200 € | 3200 € | 3200 € | 3200 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 16 786 410 € | 13 151 481 € | 9 363 687 € | 4 721 126 € | 3 090 861 € | 1 824 804 € | 535 111 € |
| Lühiajalised kohustised | 7 872 485 € | 11 042 396 € | 7 059 351 € | 4 422 388 € | 3 465 151 € | 2 116 287 € | 1 708 901 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 544 | 521 | 450 | 299 | 256 | 213 | 160 |
| Ärikasum enne kulumit | 5 229 075 € | 4 166 155 € | 4 245 990 € | 1 716 173 € | 1 899 081 € | 1 419 830 € | 1 425 176 € |
| Aruanne esitatud | 29.09.2026 | 08.12.2025 | 21.06.2024 | 06.07.2023 | 09.06.2022 | 28.05.2021 | 11.05.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,2 % | 60,3 % | 65,1 % | 58,1 % | 57,7 % | 59,4 % | 51,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,1 % | 5,9 % | 8,2 % | 5,3 % | 7,7 % | 8,1 % | 10,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 05.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 19.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Tegelikud kasusaajad Timothy John Heath Alessandro Claude Antonio Pelizzon, Timothy John Heath Äriregister - 05.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Viimane esitatud aruanne 2024 2025 Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.