Registrikaart · Äriregistri kanne 14324605
ROKO Rakennus OÜ
- Registrikood14324605
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 20252 305 982 €
- KMKR numberEE102088276
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- ROKO Rakennus OÜ
- Registrikood
- 14324605
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.09.2017
- KMKR number
- EE102088276
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Rõuge vald, Mõniste küla, Hekiääre-1
- Aadress kehtib alates
- 19.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kaimo Kasak | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Ranno Naha | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kaimo Kasak | Juhatuse liige | 04.09.2017 |
| Ranno Naha | Juhatuse liige | 04.09.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kaimo Kasak | otsene osalus | 30.05.2023 |
| Ranno Naha | otsene osalus | 30.05.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 2 305 982 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 713 362 € → 2 305 982 € | +10,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+358401387675
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 2 305 982 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2 305 982 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 713 362 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 128 795 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 599 431 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 552 743 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 064 038 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 887 589 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (8 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 305 982 € | 1 714 454 € | 2 128 795 € | 2 599 431 € | 1 553 243 € | 1 064 038 € | 887 589 € |
| Ärikasum | 62 929 € | −32 986 € | −89 521 € | 225 761 € | 241 912 € | 144 114 € | 196 700 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 48 805 € | −50 424 € | −93 536 € | 221 222 € | 240 987 € | 143 268 € | 196 207 € |
| Aruandeaasta kasum | 48 805 € | −50 424 € | −93 536 € | 176 879 € | 192 022 € | 114 575 € | 156 935 € |
| Tööjõukulud | 294 603 € | 311 633 € | 426 491 € | 377 695 € | 396 413 € | 462 990 € | 389 039 € |
| Põhivarade kulum | 23 901 € | 12 043 € | 34 058 € | 35 835 € | 9502 € | 9006 € | 6711 € |
| Varad kokku | 282 752 € | 299 253 € | 195 906 € | 339 339 € | 262 401 € | 169 899 € | 231 027 € |
| sh käibevarad | 252 673 € | 248 597 € | 105 801 € | 224 888 € | 239 994 € | 142 882 € | 210 894 € |
| sh põhivarad | 30 079 € | 50 656 € | 90 105 € | 114 451 € | 22 407 € | 27 017 € | 20 133 € |
| sh raha | 45 546 € | 62 123 € | 17 147 € | 54 676 € | 119 098 € | 40 380 € | 89 133 € |
| Omakapital | 915 € | 11 910 € | 62 335 € | 236 410 € | 194 522 € | 117 075 € | 159 435 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −50 390 € | 59 834 € | 153 371 € | 57 031 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 266 456 € | 269 540 € | 79 929 € | 49 424 € | 65 688 € | 41 119 € | 63 012 € |
| Pikaajalised kohustised | 15 381 € | 17 803 € | 53 642 € | 53 505 € | 2191 € | 11 705 € | 8580 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 11 | 9 | 9 | 11 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | 86 830 € | −20 943 € | −55 463 € | 261 596 € | 251 414 € | 153 120 € | 203 411 € |
| Aruanne esitatud | 03.08.2026 | 31.07.2025 | 01.07.2024 | 26.06.2023 | 29.06.2022 | 08.07.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,3 % | 4,0 % | 31,8 % | 69,7 % | 74,1 % | 68,9 % | 69,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,1 % | −2,9 % | −4,4 % | 6,8 % | 12,4 % | 10,8 % | 17,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 05.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.