Aktsiaselts Topauto
- Registrikood10001166
- Asutatud1995 (30 a)
- Töötajaid 202564
- Müügitulu 202521 590 176 €
- KMKR numberEE100255810
Üldandmed
- Ärinimi
- Aktsiaselts Topauto
- Registrikood
- 10001166
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.10.1995
- KMKR number
- EE100255810
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Haigru tn 9a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
71/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 64 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 21 590 176 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 39 531 607 € → 21 590 176 € | -13,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726541331
- Faks +3726675501
- Telefon +3726675500
- Veebileht topauto.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 15 335 835 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 15 335 835 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 3 709 493 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 2 544 848 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 33 017 038 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 3 846 305 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 2 668 264 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 34 748 209 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 3 462 321 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 2 550 227 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 28 731 850 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 2 604 271 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 1 837 292 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 24 803 745 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 2 365 987 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 1 747 541 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 19 142 950 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 1 780 616 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 1 600 170 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 25 455 684 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 1 946 774 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 1 124 602 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 64 |
| 2024 | 64 |
| 2023 | 86 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 54 |
| 2019 | 57 |
| 2018 | 52 |
| 2017 | 50 |
| 2016 | 50 |
| 2015 | 53 |
| 2014 | 57 |
| 2013 | 62 |
| 2012 | 62 |
| 2011 | 67 |
| 2010 | 66 |
| 2009 | 70 |
| 2008 | 80 |
| 2007 | 78 |
| 2006 | 71 |
| 2005 | 63 |
| 2004 | 58 |
| 2003 | 55 |
| 2002 | 55 |
| 2001 | 51 |
| 2000 | 49 |
| 1997 | 50 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 590 176 € | 39 531 607 € | 40 760 757 € | 33 173 413 € | 28 917 273 € | 22 523 736 € | 28 731 249 € |
| Ärikasum enne makse | −374 538 € | 43 407 € | 963 753 € | 945 422 € | 466 192 € | 365 657 € | 571 026 € |
| Aruandeaasta kasum | −374 538 € | −33 337 € | 928 520 € | 912 282 € | 458 052 € | 357 517 € | 561 433 € |
| Tööjõukulud | 2 664 622 € | 2 937 244 € | 2 836 878 € | 2 364 390 € | 1 939 544 € | 1 692 166 € | 1 806 987 € |
| Varad kokku | 14 505 171 € | 15 649 330 € | 15 259 381 € | 12 918 318 € | 12 259 537 € | 10 863 122 € | 13 724 753 € |
| sh käibevarad | 6 302 093 € | 7 034 015 € | 7 146 452 € | 5 349 477 € | 5 302 483 € | 4 117 475 € | 5 916 076 € |
| sh raha | 977 008 € | 7624 € | 11 642 € | 63 358 € | 882 340 € | 704 776 € | 49 588 € |
| Omakapital | 8 748 598 € | 9 123 136 € | 9 506 473 € | 8 747 951 € | 8 012 934 € | 7 723 303 € | 7 415 786 € |
| Lühiajalised kohustised | 5 218 476 € | 5 526 072 € | 5 122 474 € | 3 409 569 € | 3 317 168 € | 2 354 034 € | 5 392 461 € |
| Pikaajalised kohustised | 538 097 € | 1 000 122 € | 630 434 € | 760 798 € | 929 435 € | 785 785 € | 916 506 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 64 | 64 | 86 | — | — | 54 | 57 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,3 % | 58,3 % | 62,3 % | 67,7 % | 65,4 % | 71,1 % | 54,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,7 % | -0,1 % | 2,3 % | 2,8 % | 1,6 % | 1,6 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.