Registrikaart · Äriregistri kanne 10001437
VERSKA MINERAALVEE osaühing
- Registrikood10001437
- Asutatud1995 (30 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 20251 495 144 €
- KMKR numberEE100001255
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VERSKA MINERAALVEE osaühing
- Registrikood
- 10001437
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.11.1995
- KMKR number
- EE100001255
- Aadress
- Võru maakond, Setomaa vald, Väike-Rõsna küla, Mineraalvee
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 1 495 144 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 516 498 € → 1 495 144 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725037616
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 11071 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 495 144 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine EMTAK 2025 | 1 495 144 € |
| 2024 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine EMTAK 2025 | 1 516 498 € |
| 2023 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine EMTAK 2008 | 1 274 012 € |
| 2022 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine EMTAK 2008 | 1 283 356 € |
| 2021 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine EMTAK 2008 | 1 130 736 € |
| 2020 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine EMTAK 2008 | 1 122 537 € |
| 2019 | Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine EMTAK 2008 | 887 045 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 8 |
| 1999 | 6 |
| 1998 | 6 |
| 1997 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 495 144 € | 1 516 498 € | 1 274 012 € | 1 283 356 € | 1 130 736 € | 1 122 537 € | 887 045 € |
| Ärikasum enne makse | 79 579 € | 78 032 € | 64 803 € | 10 289 € | 18 548 € | 7324 € | 8798 € |
| Aruandeaasta kasum | 79 292 € | 78 032 € | 64 803 € | 10 289 € | 18 548 € | 7324 € | 8798 € |
| Tööjõukulud | 539 201 € | 483 898 € | 436 662 € | 380 394 € | 352 022 € | 329 618 € | 299 444 € |
| Varad kokku | 1 021 671 € | 1 104 662 € | 1 191 707 € | 1 166 677 € | 1 092 486 € | 1 172 538 € | 1 150 507 € |
| sh käibevarad | 232 854 € | 233 334 € | 213 425 € | 195 081 € | 249 654 € | 261 483 € | 242 253 € |
| sh raha | 12 402 € | 1771 € | 12 999 € | 2801 € | 49 436 € | 39 042 € | 16 549 € |
| Omakapital | 785 003 € | 705 711 € | 830 719 € | 765 916 € | 793 342 € | 774 795 € | 767 470 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 31 876 € | 31 876 € | 31 876 € | 31 876 € | 31 876 € | 31 876 € | 31 876 € |
| Lühiajalised kohustised | 205 145 € | 306 312 € | 207 768 € | 212 798 € | 173 577 € | 242 406 € | 250 899 € |
| Pikaajalised kohustised | 31 523 € | 92 639 € | 153 220 € | 187 963 € | 125 567 € | 155 337 € | 132 138 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,8 % | 63,9 % | 69,7 % | 65,6 % | 72,6 % | 66,1 % | 66,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,3 % | 5,1 % | 5,1 % | 0,8 % | 1,6 % | 0,7 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.