Registrikaart · Äriregistri kanne 10006067
Fee Catering OÜ
- Registrikood10006067
- Asutatud1995 (30 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025403 098 €
- KMKR numberEE100255179
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Fee Catering OÜ
- Registrikood
- 10006067
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.12.1995
- KMKR number
- EE100255179
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tiiva tn 9a/9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 403 098 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 593 303 € → 403 098 € | -9,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726513184
- Telefon+3726558866
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56211 | Toitlustamine üritustel | Põhitegevusala |
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toitlustamine üritustel teenis ettevõte 2025. aastal 361 309 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 361 309 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 41 789 € |
| 2024 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 551 449 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 41 854 € |
| 2023 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 746 432 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 76 739 € |
| 2022 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 575 780 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 47 866 € |
| 2021 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 309 909 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 38 939 € |
| 2020 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 306 563 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 34 195 € |
| 2019 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 496 501 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 23 877 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 15 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 12 |
| 2019 | 12 |
| 2018 | 12 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 12 |
| 2012 | 12 |
| 2011 | 13 |
| 2010 | 13 |
| 2009 | 13 |
| 2008 | 15 |
| 2007 | 19 |
| 2006 | 17 |
| 2005 | 14 |
| 2004 | 30 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 13 |
| 2000 | 12 |
| 1999 | 11 |
| 1997 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 403 098 € | 593 303 € | 823 171 € | 623 646 € | 348 848 € | 340 758 € | 520 379 € |
| Ärikasum enne makse | −16 257 € | −8273 € | 89 920 € | 5638 € | 14 490 € | −19 023 € | 9768 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 257 € | −8273 € | 89 920 € | 5638 € | 14 490 € | −19 023 € | 9768 € |
| Tööjõukulud | 186 838 € | 240 169 € | 235 978 € | 207 674 € | 127 712 € | 132 280 € | 170 726 € |
| Varad kokku | 157 546 € | 178 817 € | 198 669 € | 105 914 € | 84 539 € | 57 747 € | 96 214 € |
| sh käibevarad | 139 315 € | 157 674 € | 165 623 € | 91 728 € | 71 883 € | 41 448 € | 86 650 € |
| sh raha | 77 609 € | 129 166 € | 135 488 € | 57 808 € | 61 201 € | 32 886 € | 52 143 € |
| Omakapital | 117 012 € | 133 269 € | 141 542 € | 51 622 € | 45 984 € | 31 494 € | 50 517 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 16 614 € | 16 614 € | 16 614 € | 16 614 € | 16 614 € | 16 614 € | 16 614 € |
| Lühiajalised kohustised | 40 534 € | 45 548 € | 57 127 € | 54 292 € | 38 555 € | 26 253 € | 45 697 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 10 | 15 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,3 % | 74,5 % | 71,2 % | 48,7 % | 54,4 % | 54,5 % | 52,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4,0 % | -1,4 % | 10,9 % | 0,9 % | 4,2 % | -5,6 % | 1,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.