Registrikaart · Äriregistri kanne 10008267
osaühing ILMATSALU KALA
- Registrikood10008267
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 20254426 €
- KMKR numberEE100618596
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing ILMATSALU KALA
- Registrikood
- 10008267
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.01.1996
- KMKR number
- EE100618596
- Osa- või aktsiakapital
- 45 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Ilmatsalu küla, Tellise tee 8
- Aadress kehtib alates
- 03.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Toomas Antons | 54,87 % · 24 800 € | Ainuomand | 05.12.2025 |
| Omanikukonto: MAIKOL KRIIVA | 45,13 % · 20 400 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 19.01.2022 |
| Toomas Antons | Juhatuse liige | 01.02.2022 |
| Maikol Kriiva | Juhatuse liige | 02.02.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Antons | otsene osalus | 06.10.2022 |
| MAIKOL KRIIVA | otsene osalus | 06.10.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 4426 € | +1,6 | |
| Müügitulu muutus | 21 881 € → 4426 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 2288 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 2288 € |
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 2138 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 14 064 € |
| 2024 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 5217 € |
| 2024 | Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük EMTAK 2025 | 2600 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 17 976 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 5589 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 905 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 71 530 € |
| 2022 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2218 € |
| 2021 | Magevee-vesiviljelus EMTAK 2008 | 2161 € |
| 2020 | Magevee-vesiviljelus EMTAK 2008 | 1591 € |
| 2019 | Magevee-vesiviljelus EMTAK 2008 | 993 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 4426 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 4426 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 6 |
| 1999 | 6 |
| 1998 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4426 € | 23 314 € | 24 470 € | 81 401 € | 2161 € | 1591 € | 993 € |
| Ärikasum | −196 012 € | −314 071 € | 4 025 218 € | −18 119 € | −3981 € | −7376 € | −9864 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −293 604 € | 639 649 € | 917 304 € | −25 536 € | −22 053 € | −25 075 € | −27 296 € |
| Aruandeaasta kasum | −293 604 € | 639 649 € | 917 304 € | −25 536 € | −22 053 € | −25 075 € | −27 296 € |
| Tööjõukulud | 90 445 € | 41 072 € | 37 643 € | 7591 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 53 428 € | 36 756 € | 33 128 € | 10 457 € | 3101 € | 3100 € | 3100 € |
| Varad kokku | 5 968 985 € | 5 401 149 € | 5 440 442 € | 894 005 € | 507 441 € | 493 356 € | 500 916 € |
| sh käibevarad | 5 472 332 € | 9376 € | 15 983 € | 281 518 € | 3443 € | 5157 € | 16 338 € |
| sh põhivarad | 496 653 € | 5 391 773 € | 5 424 459 € | 612 487 € | 503 998 € | 488 199 € | 484 578 € |
| sh raha | 6639 € | 5706 € | 7897 € | 2013 € | 10,00 € | 1748 € | 11 726 € |
| Omakapital | 1 263 258 € | 1 556 862 € | 917 213 € | 40 804 € | 66 340 € | 88 393 € | 113 468 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 45 200 € | 45 200 € | 45 200 € | 45 200 € | 45 200 € | 45 200 € | 45 200 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 510 128 € | 870 479 € | −46 825 € | 19 606 € | 41 659 € | 66 734 € | 94 030 € |
| Lühiajalised kohustised | 4 366 417 € | 3 557 573 € | 1 265 991 € | 59 123 € | 441 101 € | 404 963 € | 387 448 € |
| Pikaajalised kohustised | 339 310 € | 286 714 € | 3 257 238 € | 794 078 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −142 584 € | −277 315 € | 4 058 346 € | −7662 € | −880 € | −4276 € | −6764 € |
| Aruanne esitatud | 14.02.2026 | 08.03.2025 | 17.04.2024 | 25.04.2023 | 28.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | — | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,2 % | 28,8 % | 16,9 % | 4,6 % | 13,1 % | 17,9 % | 22,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6633,6 % | 2743,6 % | 3748,7 % | −31,4 % | −1020,5 % | −1576,1 % | −2748,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.