Registrikaart · Äriregistri kanne 10016002
Tulundusühistu JEWE
- Registrikood10016002
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202511 005 €
- KMKR numberEE100138801
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tulundusühistu JEWE
- Registrikood
- 10016002
- Õiguslik vorm
- TÜH
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.05.1996
- KMKR number
- EE100138801
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Kauksi küla, Jeve
- Aadress kehtib alates
- 03.12.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ljudmila Novikova | Juhatuse liige | 02.07.2003 |
| Erika Gorjatševa | Juhatuse liige | 02.02.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ljudmila Novikova | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 11 005 € | +5,2 | |
| Müügitulu muutus | 12 101 € → 11 005 € | -2,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725512892
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 11 005 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 11 005 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 865 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 1236 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 865 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 855 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 865 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 865 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 865 € |
| 2019 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 7962 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 10 |
| 2000 | 12 |
| 1999 | 18 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 005 € | 12 211 € | 11 820 € | 11 790 € | 12 035 € | 11 700 € | 19 597 € |
| Ärikasum | 8675 € | −5269 € | −12 479 € | 6736 € | 8046 € | 6882 € | 3901 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8675 € | −5269 € | −12 479 € | 6736 € | 8046 € | 6943 € | 3901 € |
| Aruandeaasta kasum | 8675 € | −5269 € | −12 479 € | 6736 € | 8046 € | 6943 € | 3901 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 134 € | 736 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1015 € | 1016 € | 1016 € |
| Varad kokku | 234 123 € | 225 482 € | 230 760 € | 243 235 € | 236 573 € | 228 464 € | 221 996 € |
| sh käibevarad | 175 271 € | 166 630 € | 171 908 € | 184 383 € | 176 409 € | 167 284 € | 159 800 € |
| sh põhivarad | 58 852 € | 58 852 € | 58 852 € | 58 852 € | 60 164 € | 61 180 € | 62 196 € |
| sh raha | 15 277 € | 13 072 € | 4218 € | 22 812 € | 24 132 € | 17 304 € | 14 033 € |
| Omakapital | 234 073 € | 225 398 € | 230 667 € | 243 146 € | 236 409 € | 228 363 € | 221 420 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 219 583 € | 224 852 € | 237 331 € | 230 595 € | 222 548 € | 215 605 € | 211 704 € |
| Lühiajalised kohustised | 24,00 € | 84,00 € | 93,00 € | 89,00 € | 164 € | 101 € | 576 € |
| Pikaajalised kohustised | 26,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 8675 € | −5269 € | −12 479 € | 6736 € | 9061 € | 7898 € | 4917 € |
| Aruanne esitatud | 04.06.2026 | 28.05.2025 | 18.06.2024 | 10.06.2023 | 25.06.2022 | 11.08.2021 | 13.04.2022 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,9 % | 100,0 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 78,8 % | −43,1 % | −105,6 % | 57,1 % | 66,9 % | 59,3 % | 19,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.