Osaühing Rannamiku
- Registrikood10017556
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202524 317 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Rannamiku
- Registrikood
- 10017556
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.1996
- KMKR number
- —
- Aadress
- Järva maakond, Paide linn, Mustla küla, Vanakõrtsi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 24 317 € | +8,4 |
| Müügitulu muutus | 34 379 € → 24 317 € | -8,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725022942
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | Põhitegevusala |
| 43999 | Muud eriehitustööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Taimekasvatuse abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 13 177 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 13 177 € |
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 11 140 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 20 415 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 13 245 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 567 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 152 € |
| 2023 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 23 526 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 8730 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1974 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 25 071 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 15 426 € |
| 2022 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 6119 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 600 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 22 031 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 8570 € |
| 2021 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 6750 € |
| 2021 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 1242 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 19 250 € |
| 2020 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 1203 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 23 970 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 12 402 € |
| 2019 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 1217 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2000 | 2 |
| 1999 | 2 |
| 1998 | 2 |
| 1997 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 317 € | 34 379 € | 34 230 € | 47 216 € | 38 688 € | 23 453 € | 37 589 € |
| Ärikasum enne makse | 105 € | −817 € | −7582 € | 7800 € | −2142 € | −5287 € | −1904 € |
| Aruandeaasta kasum | 105 € | −817 € | −7582 € | 7800 € | −2142 € | −5287 € | −1904 € |
| Tööjõukulud | 13 432 € | 20 173 € | 21 626 € | 16 775 € | 21 012 € | 12 642 € | 8617 € |
| Varad kokku | 13 789 € | 14 173 € | 16 323 € | 22 299 € | 18 499 € | 20 054 € | 21 200 € |
| sh käibevarad | 7656 € | 7883 € | 8461 € | 12 345 € | 5996 € | 5002 € | 3599 € |
| sh raha | 5415 € | 5569 € | 7307 € | 12 017 € | 5996 € | 4822 € | 2834 € |
| Omakapital | 11 375 € | 11 270 € | 12 087 € | 19 669 € | 11 869 € | 14 011 € | 19 298 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € |
| Lühiajalised kohustised | 2414 € | 2903 € | 4236 € | 2630 € | 5630 € | 5043 € | 1402 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 1000 € | 1000 € | 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,5 % | 79,5 % | 74,0 % | 88,2 % | 64,2 % | 69,9 % | 91,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | -2,4 % | -22,2 % | 16,5 % | -5,5 % | -22,5 % | -5,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.