Registrikaart · Äriregistri kanne 10019070
Tarmeko Spoon OÜ
- Registrikood10019070
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 202555
- Müügitulu 202522 688 110 €
- KMKR numberEE100032091
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tarmeko Spoon OÜ
- Registrikood
- 10019070
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.03.1996
- KMKR number
- EE100032091
- Osa- või aktsiakapital
- 4 120 800 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Sõbra tn 61
- Aadress kehtib alates
- 20.02.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| OÜ TARMEKO KV | 50 % · 2 060 400 € | Ainuomand | 10.11.2023 |
| MPZ GROUP S.R.L. | 50 % · 2 060 400 € | Ainuomand | 04.12.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Siidra | Juhatuse liige | 10.03.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaak Nigul | kaudne osalus | 19.10.2018 |
| Ago Nigul | kaudne osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 88 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 55 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 22 688 110 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 20 416 303 € → 22 688 110 € | +3,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725039793
- Telefon+3727337800
- Veebilehttarmeko.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16211 | Spooni ja vineeri tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spooni ja vineeri tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 22 688 110 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spooni ja vineeri tootmine EMTAK 2025 | 22 688 110 € |
| 2024 | Spooni ja vineeri tootmine EMTAK 2025 | 20 416 303 € |
| 2023 | Spooni ja vineeri tootmine EMTAK 2008 | 18 266 793 € |
| 2022 | Spooni ja vineeri tootmine EMTAK 2008 | 16 004 970 € |
| 2021 | Spooni ja vineeri tootmine EMTAK 2008 | 8 636 825 € |
| 2020 | Spooni ja vineeri tootmine EMTAK 2008 | 5 685 204 € |
| 2019 | Spooni ja vineeri tootmine EMTAK 2008 | 7 190 622 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 20 060 081 € ehk 88 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Itaalia | 16 339 583 € |
| Eesti | 2 628 029 € |
| Prantsusmaa | 2 421 020 € |
| Rootsi | 777 184 € |
| Rumeenia | 386 215 € |
| Hispaania | 93 395 € |
| Poola | 17 361 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 16 941 € |
| Läti | 8382 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 55 |
| 2024 | 69 |
| 2023 | 75 |
| 2022 | 74 |
| 2021 | 79 |
| 2020 | 69 |
| 2019 | 79 |
| 2018 | 85 |
| 2017 | 88 |
| 2016 | 88 |
| 2015 | 96 |
| 2014 | 94 |
| 2013 | 92 |
| 2012 | 84 |
| 2011 | 77 |
| 2010 | 67 |
| 2009 | 52 |
| 2008 | 53 |
| 2007 | 57 |
| 2006 | 65 |
| 2005 | 41 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 16 |
| 2002 | 17 |
| 2001 | 18 |
| 2000 | 18 |
| 1999 | 19 |
| 1998 | 28 |
| 1997 | 19 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 688 110 € | 20 416 303 € | 18 266 793 € | 16 004 970 € | 8 636 825 € | 5 685 204 € | 7 190 622 € |
| Ärikasum | 4 404 302 € | 4 140 309 € | 1 740 181 € | 1 999 612 € | 50 852 € | −337 177 € | −212 668 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 309 972 € | 4 149 666 € | 1 735 681 € | 1 990 716 € | 50 935 € | −454 023 € | −212 528 € |
| Aruandeaasta kasum | 3 759 972 € | 3 961 526 € | 1 686 321 € | 1 943 274 € | 41 168 € | −454 023 € | −262 528 € |
| Tööjõukulud | 2 078 212 € | 2 260 274 € | 2 024 020 € | 1 842 341 € | 1 484 862 € | 1 182 527 € | 1 400 111 € |
| Põhivarade kulum | 2 135 682 € | 1 024 403 € | 715 942 € | 297 952 € | 150 840 € | 191 554 € | 400 729 € |
| Varad kokku | 24 866 208 € | 24 338 083 € | 16 106 740 € | 5 786 747 € | 3 660 655 € | 3 359 045 € | 3 512 424 € |
| sh käibevarad | 8 889 956 € | 6 619 073 € | 7 455 174 € | 4 169 694 € | 2 848 314 € | 2 960 032 € | 3 152 098 € |
| sh põhivarad | 15 976 252 € | 17 719 010 € | 8 651 566 € | 1 617 053 € | 812 341 € | 399 013 € | 360 326 € |
| sh raha | 5 900 004 € | 4 569 848 € | 4 434 115 € | 1 246 709 € | 248 528 € | 5478 € | 1 868 388 € |
| Omakapital | 18 122 269 € | 16 312 297 € | 13 162 631 € | 4 273 110 € | 2 549 836 € | 2 568 668 € | 3 022 691 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 4 120 800 € | 4 120 800 € | 4 120 800 € | — | — | — | — |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6 633 978 € | 4 622 452 € | 3 747 991 € | 2 034 717 € | 2 213 549 € | 2 727 572 € | 2 990 100 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 880 415 € | 2 299 837 € | 2 242 361 € | 1 442 866 € | 1 110 819 € | 790 377 € | 489 733 € |
| Pikaajalised kohustised | 4 863 524 € | 5 725 949 € | 701 748 € | 70 771 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 55 | 69 | 75 | 74 | 79 | 69 | 79 |
| Ärikasum enne kulumit | 6 539 984 € | 5 164 712 € | 2 456 123 € | 2 297 564 € | 201 692 € | −145 623 € | 188 061 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 28.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,9 % | 67,0 % | 81,7 % | 73,8 % | 69,7 % | 76,5 % | 86,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,6 % | 19,4 % | 9,2 % | 12,1 % | 0,5 % | −8,0 % | −3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.