Registrikaart · Äriregistri kanne 10021291
Osaühing SLP
- Registrikood10021291
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2021114 131 €
- KMKR numberEE100147591
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing SLP
- Registrikood
- 10021291
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.04.1996
- KMKR number
- EE100147591
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Lindi küla
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 114 131 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 16 759 € → 114 131 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725021098
- Mobiil+37253464349
- Telefon+3724424464
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68311 | Kinnisvarabüroode tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinnisvarateenuste vahendusteenus teenis ettevõte 2021. aastal 114 131 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 114 131 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 14 250 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 2509 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 5441 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 1 |
| 1998 | 1 |
| 1997 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 114 131 € | 16 759 € | 5441 € |
| Ärikasum enne makse | −1171 € | −1511 € | −2139 € | −2247 € | 18 792 € | −13 810 € | −14 768 € |
| Aruandeaasta kasum | −1171 € | −1511 € | −2139 € | −2247 € | 18 792 € | −13 810 € | −14 768 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 186 171 € | 187 342 € | 188 882 € | 196 088 € | 237 264 € | 186 468 € | 204 631 € |
| sh käibevarad | 145 548 € | 145 814 € | 145 972 € | 151 426 € | 190 657 € | 86 480 € | 84 352 € |
| sh raha | 15 732 € | 15 998 € | 16 453 € | 19 293 € | 57 968 € | 22 567 € | 21 020 € |
| Omakapital | 186 171 € | 187 342 € | 188 853 € | 190 992 € | 193 239 € | 174 447 € | 188 257 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 29,00 € | 5096 € | 44 025 € | 12 021 € | 8561 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7813 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 97,4 % | 81,4 % | 93,6 % | 92,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | 16,5 % | -82,4 % | -271,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.