Registrikaart · Äriregistri kanne 10022712
AK Logistika OÜ
- Registrikood10022712
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025865 201 €
- KMKR numberEE100264610
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AK Logistika OÜ
- Registrikood
- 10022712
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.04.1996
- KMKR number
- EE100264610
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lennuki tn 26a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 865 201 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 815 397 € → 865 201 € | +1,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253459995
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 865 201 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 865 201 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 815 397 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 812 717 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 2247 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 875 631 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 15 105 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 748 172 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 13 391 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 837 133 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 37 538 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 943 079 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 12 875 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2640 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 5 |
| 1998 | 5 |
| 1997 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 865 201 € | 815 397 € | 814 964 € | 890 736 € | 761 563 € | 874 671 € | 958 594 € |
| Ärikasum enne makse | 2911 € | 4461 € | 21 739 € | 26 861 € | 241 € | −13 878 € | 41 339 € |
| Aruandeaasta kasum | 2911 € | 3254 € | 21 739 € | 26 861 € | 241 € | −13 878 € | 41 339 € |
| Tööjõukulud | 115 337 € | 111 509 € | 85 032 € | 74 825 € | 71 762 € | 89 456 € | 63 392 € |
| Varad kokku | 745 982 € | 784 300 € | 808 721 € | 751 718 € | 684 316 € | 727 071 € | 788 891 € |
| sh käibevarad | 239 520 € | 301 275 € | 315 164 € | 289 816 € | 271 820 € | 347 360 € | 280 669 € |
| sh raha | 133 655 € | 186 261 € | 187 521 € | 168 009 € | 159 761 € | 225 094 € | 172 291 € |
| Omakapital | 420 336 € | 417 425 € | 419 171 € | 404 932 € | 378 071 € | 377 830 € | 391 708 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 126 541 € | 141 712 € | 160 782 € | 137 274 € | 90 866 € | 86 745 € | 131 557 € |
| Pikaajalised kohustised | 199 105 € | 225 163 € | 228 768 € | 209 512 € | 215 379 € | 262 496 € | 265 626 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,3 % | 53,2 % | 51,8 % | 53,9 % | 55,2 % | 52,0 % | 49,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | 0,4 % | 2,7 % | 3,0 % | 0,0 % | −1,6 % | 4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.