Registrikaart · Äriregistri kanne 10026466
Osaühing ANDERAL
- Registrikood10026466
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202560 301 €
- KMKR numberEE100551187
- Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing ANDERAL
- Registrikood
- 10026466
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.05.1996
- KMKR number
- EE100551187
- Osa- või aktsiakapital
- 6400 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114
- Aadress kehtib alates
- 18.12.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Erkki Lõhmus | 100 % · 6400 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Erkki Lõhmus | Juhatuse liige | 30.06.2008 |
| Helena Lõhmus | Juhatuse liige | 18.12.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Erkki Lõhmus | otsene osalus | 14.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 60 301 € | +12 | |
| Müügitulu muutus | 222 872 € → 60 301 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726777328
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77401 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine teenis ettevõte 2025. aastal 60 301 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine EMTAK 2025 | 60 301 € |
| 2024 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2025 | 139 960 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 82 912 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 88 889 € |
| 2022 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 70 224 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 61 116 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 6509 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 5000 € |
| 2021 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 182 036 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 77 203 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 4803 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 8843 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 8340 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 45 247 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 20 000 € |
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 963 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.01.2018 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.01.2018 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 60 301 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 60 301 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 112 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 108 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2008 | 0 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 11 |
| 2003 | 14 |
| 2002 | 16 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 301 € | 222 872 € | 88 889 € | 142 849 € | 264 042 € | 17 183 € | 66 210 € |
| Ärikasum | 35 519 € | 69 689 € | 41 874 € | 289 178 € | 72 332 € | −66 111 € | −13 063 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 197 543 € | 52 706 € | 29 833 € | −63 234 € | 72 871 € | −44 797 € | 6148 € |
| Aruandeaasta kasum | 195 354 € | 49 014 € | 23 833 € | −63 234 € | 72 871 € | −44 797 € | 6148 € |
| Tööjõukulud | 16 056 € | 16 056 € | 13 566 € | 10 501 € | 9377 € | 8953 € | 25 121 € |
| Põhivarade kulum | 813 € | 784 € | 3080 € | 2613 € | 13 885 € | 39 321 € | 50 447 € |
| Varad kokku | 1 456 383 € | 1 263 048 € | 507 014 € | 848 189 € | 1 045 961 € | 1 178 922 € | 1 702 900 € |
| sh käibevarad | 308 795 € | 108 977 € | 100 403 € | 456 168 € | 151 165 € | 446 940 € | 264 593 € |
| sh põhivarad | 1 147 588 € | 1 154 071 € | 406 611 € | 392 021 € | 894 796 € | 731 982 € | 1 438 307 € |
| sh raha | 9364 € | 282 € | 13 496 € | 137 904 € | 2628 € | 4269 € | 7894 € |
| Omakapital | 1 253 707 € | 1 066 932 € | 309 103 € | 309 270 € | 372 504 € | 299 633 € | 347 777 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6400 € | 6400 € | 6400 € | 6400 € | 6400 € | 6400 € | 6400 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 324 939 € | 284 504 € | 278 231 € | 365 465 € | 292 594 € | 337 391 € | 334 590 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 156 € | 50 596 € | 22 391 € | 306 399 € | 188 133 € | 247 110 € | 673 957 € |
| Pikaajalised kohustised | 166 520 € | 145 520 € | 175 520 € | 232 520 € | 485 324 € | 632 179 € | 681 166 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 36 332 € | 70 473 € | 44 954 € | 291 791 € | 86 217 € | −26 790 € | 37 384 € |
| Aruanne esitatud | 08.06.2026 | 11.06.2025 | 10.04.2024 | 21.06.2023 | 22.04.2022 | 26.05.2021 | 14.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,1 % | 84,5 % | 61,0 % | 36,5 % | 35,6 % | 25,4 % | 20,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 324,0 % | 22,0 % | 26,8 % | −44,3 % | 27,6 % | −260,7 % | 9,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.