Registrikaart · Äriregistri kanne 10026650
Lepsker Ehitus OÜ
- Registrikood10026650
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025273 951 €
- KMKR numberEE100267413
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Lepsker Ehitus OÜ
- Registrikood
- 10026650
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.1996
- KMKR number
- EE100267413
- Aadress
- Harju maakond, Keila linn, Metsa tn 11a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 273 951 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 260 756 € → 273 951 € | +1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258144060
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 273 951 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 273 951 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 253 034 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 7722 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 4 |
| 1999 | 7 |
| 1998 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 273 951 € | 260 756 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 140 € | 906 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 140 € | 906 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 197 085 € | 150 787 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 49 857 € | 49 065 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € |
| sh käibevarad | 48 770 € | 49 065 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € |
| sh raha | 14 922 € | 19 665 € | 8063 € | 8063 € | 8063 € | 8063 € | 8063 € |
| Omakapital | 9147 € | 9007 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € | 8101 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 40 710 € | 40 058 € | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,3 % | 18,4 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | 0,3 % | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.