Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10027419

osaühing Ralmend

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10027419
  • Asutatud1996 (30 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202088 145 €
  • KMKR numberEE100144727

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1996200120062011201620212026Asutatud 08.05.1996Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.05.1996 1996, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Ralmend
Registrikood
10027419
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.05.1996
KMKR number
EE100144727
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Muuga küla, Pihlamarja tee 12
Aadress kehtib alates
08.01.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Vladimir Pletnjov100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Vladimir PletnjovJuhatuse liige06.05.1999

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Vladimir Pletnjovotsene osalus29.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg30 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu88 145 €+13,5
Müügitulu muutus168 742 € → 88 145 €-14,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56101Restoranid jm toitlustuskohadPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €42 tuh €84 tuh €127 tuh €169 tuh €168 742 €201988 145 €2020
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranid jm toitlustuskohad teenis ettevõte 2020. aastal 88 145 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200888 145 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008168 742 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2020)

Majandusaasta aruanded

Kogu 88 145 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti88 145 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
06111722199719981999ei kajastu20002220012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20204
20198
20188
20179
20169
20158
20147
20137
20128
20118
20109
20099
20087
20077
20067
200512
200415
200317
200217
200122
199918
199818
199715

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €88 145 €168 742 €
Ärikasum−226 €2918 €−423 €−436 €−9133 €−2921 €−9398 €
Kasum enne tulumaksustamist−226 €2918 €−423 €−436 €−8729 €−2916 €−9395 €
Aruandeaasta kasum−226 €2918 €−423 €−436 €−8729 €−2916 €−9395 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €25 545 €68 692 €
Põhivarade kulum0,00 €8357 €9242 €9367 €
Varad kokku37 111 €37 337 €34 433 €34 856 €35 276 €44 108 €60 997 €
sh käibevarad37 111 €37 337 €34 433 €34 856 €35 276 €35 751 €43 044 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €8357 €17 953 €
sh raha7045 €7304 €4398 €34 566 €41 062 €
Omakapital37 092 €37 318 €34 400 €34 823 €35 259 €43 988 €46 904 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum34 506 €31 588 €32 011 €32 447 €41 176 €44 092 €53 487 €
Lühiajalised kohustised19,00 €19,00 €33,00 €33,00 €17,00 €120 €14 093 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000048
Ärikasum enne kulumit−436 €−776 €6321 €−31,00 €
Aruanne esitatud28.06.202629.06.202519.07.202411.07.202316.12.202208.12.202231.10.2020
Omakapitali osakaal varadest99,9 %99,9 %99,9 %99,9 %100,0 %99,7 %76,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−3,3 %−5,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang