Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10030964

Osaühing Evenis

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10030964
  • Asutatud1996 (30 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251936 €

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1996200120062011201620212026Asutatud 30.04.1996Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.04.1996 1996, Esimene aruanne 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Evenis
Registrikood
10030964
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.04.1996
KMKR number
Aadress
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Palivere alevik, Haapsalu mnt 10

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg30 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1936 €0
Müügitulu muutus1576 € → 1936 €+6,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2230 €4460 €6690 €8920 €2019: 2809 €20192020: 8920 €8920 €20202021: 3896 €20212022: 1855 €20222023: 1860 €20232024: 1576 €20242025: 1936 €1936 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 1936 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20251936 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20251576 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081860 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081855 €
2021Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20082151 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081745 €
2020Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20086812 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082108 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082809 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112006: 002006ei kajastu2007ei kajastu20082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20060

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1936 €1576 €1860 €1855 €3896 €8920 €2809 €
Ärikasum enne makse−540 €−749 €−761 €640 €856 €6076 €1024 €
Aruandeaasta kasum−540 €−749 €−761 €640 €856 €6076 €1024 €
Tööjõukulud0,00 €
Varad kokku23 973 €24 952 €25 262 €26 023 €25 383 €24 527 €18 451 €
sh käibevarad13 497 €23 370 €24 179 €24 560 €24 671 €24 527 €18 318 €
sh raha13 447 €23 275 €24 179 €24 560 €24 586 €24 527 €18 088 €
Omakapital23 973 €24 513 €25 262 €26 023 €25 383 €24 527 €18 451 €
sh osa- või aktsiakapital2871 €2871 €2871 €2871 €2871 €2871 €2871 €
Lühiajalised kohustised0,00 €439 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %98,2 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-27,9 %-47,5 %-40,9 %34,5 %22,0 %68,1 %36,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang