Registrikaart · Äriregistri kanne 10033762
osaühing Autvar
- Registrikood10033762
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025137 678 €
- KMKR numberEE100484500
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Autvar
- Registrikood
- 10033762
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.05.1996
- KMKR number
- EE100484500
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Niidu tn 12-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 137 678 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 157 478 € → 137 678 € | -3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724533127
- Telefon+3724533127
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 46721 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 125 122 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 125 122 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 12 556 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 149 787 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 7691 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 143 199 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 9960 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 140 088 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 13 371 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 140 753 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 9662 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 127 457 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 8455 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 152 924 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 6351 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 4 |
| 1998 | 5 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 137 678 € | 157 479 € | 153 159 € | 153 460 € | 150 415 € | 135 912 € | 159 275 € |
| Ärikasum enne makse | 3284 € | 4171 € | 9519 € | 9298 € | 9723 € | 11 055 € | 11 990 € |
| Aruandeaasta kasum | 1874 € | 3194 € | 2833 € | 7670 € | 8258 € | 9503 € | 9339 € |
| Tööjõukulud | 28 682 € | 31 898 € | 30 030 € | 26 257 € | 23 534 € | 23 891 € | 23 429 € |
| Varad kokku | 20 563 € | 25 570 € | 27 026 € | 53 159 € | 53 132 € | 55 258 € | 56 106 € |
| sh käibevarad | 20 563 € | 25 570 € | 27 026 € | 53 159 € | 53 132 € | 55 258 € | 56 106 € |
| sh raha | 7863 € | 13 336 € | 11 874 € | 40 748 € | 40 502 € | 43 330 € | 43 277 € |
| Omakapital | 11 023 € | 14 149 € | 16 955 € | 44 122 € | 46 452 € | 47 194 € | 46 691 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 9540 € | 11 421 € | 10 071 € | 9037 € | 6680 € | 8064 € | 9415 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,6 % | 55,3 % | 62,7 % | 83,0 % | 87,4 % | 85,4 % | 83,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,4 % | 2,0 % | 1,8 % | 5,0 % | 5,5 % | 7,0 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.