Registrikaart · Äriregistri kanne 10035181
Osaühing Hamiland
- Registrikood10035181
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025287 087 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Hamiland
- Registrikood
- 10035181
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.05.1996
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Pilliroo tn 83
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sergei Davõdovski | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Davõdovski | Juhatuse liige | 07.11.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Davõdovski | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 287 087 € | +18,3 | |
| Müügitulu muutus | 104 411 € → 287 087 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725652342
- Veebilehthamiland.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43241 | Muud ehituspaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud ehituspaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 287 087 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 287 087 € |
| 2024 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 104 411 € |
| 2023 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 359 197 € |
| 2022 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 327 775 € |
| 2021 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 193 282 € |
| 2020 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 258 327 € |
| 2019 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 196 845 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 359 197 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 359 197 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 3 |
| 1998 | 3 |
| 1997 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 287 087 € | 104 411 € | 359 197 € | 327 775 € | 193 282 € | 258 327 € | 196 845 € |
| Ärikasum | 1102 € | −3127 € | 1618 € | 1403 € | 607 € | 904 € | 561 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1102 € | −3127 € | 1618 € | 1403 € | 607 € | 918 € | 563 € |
| Aruandeaasta kasum | 1102 € | −3127 € | 1618 € | 1403 € | 607 € | 918 € | 563 € |
| Tööjõukulud | 28 616 € | 23 519 € | 35 896 € | 24 659 € | 21 168 € | 26 344 € | 45 557 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 3970 € | 3970 € | 3320 € | — | — | — |
| Varad kokku | 113 828 € | 130 298 € | 154 297 € | 149 463 € | 115 101 € | 116 946 € | 121 044 € |
| sh käibevarad | 113 828 € | 101 788 € | 121 817 € | 113 013 € | 115 101 € | 94 446 € | 121 044 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 28 510 € | 32 480 € | 36 450 € | 0,00 € | 22 500 € | 0,00 € |
| sh raha | 100 718 € | 61 017 € | 61 505 € | 111 214 € | 68 453 € | 60 196 € | 48 839 € |
| Omakapital | 87 370 € | 86 268 € | 89 395 € | 87 777 € | 86 374 € | 85 767 € | 84 849 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 83 456 € | 86 583 € | 84 965 € | 83 562 € | 82 955 € | 82 037 € | 81 474 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 458 € | 44 030 € | 64 902 € | 61 686 € | 28 727 € | 31 179 € | 36 195 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 1102 € | 843 € | 5588 € | 4723 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 04.05.2026 | 28.05.2025 | 30.05.2024 | 05.05.2023 | 01.06.2022 | 21.06.2021 | 09.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,8 % | 66,2 % | 57,9 % | 58,7 % | 75,0 % | 73,3 % | 70,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | −3,0 % | 0,5 % | 0,4 % | 0,3 % | 0,4 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.