Registrikaart · Äriregistri kanne 10038297
Maitim OÜ
- Registrikood10038297
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202577 434 €
- KMKR numberEE100140365
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Maitim OÜ
- Registrikood
- 10038297
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.07.1996
- KMKR number
- EE100140365
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Koidu tn 1-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 77 434 € | +13 | |
| Müügitulu muutus | 150 723 € → 77 434 € | -14,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725042819
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 77 434 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 77 434 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 150 723 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 163 901 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 25 982 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 88 356 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 32 007 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 516 687 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 14 |
| 2006 | 15 |
| 2005 | 16 |
| 2004 | 18 |
| 2003 | 18 |
| 2002 | 26 |
| 2001 | 24 |
| 2000 | 24 |
| 1999 | 20 |
| 1998 | 23 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77 434 € | 150 723 € | 163 901 € | 25 982 € | 88 356 € | 32 007 € | 516 687 € |
| Ärikasum enne makse | −878 € | −46 271 € | 41 980 € | −22 026 € | 9231 € | −2857 € | 2470 € |
| Aruandeaasta kasum | −878 € | −46 271 € | 41 980 € | −22 026 € | 9231 € | −2857 € | 2470 € |
| Tööjõukulud | 8849 € | 12 081 € | 2631 € | 0,00 € | 3717 € | 3202 € | 48 268 € |
| Varad kokku | 412 519 € | 393 297 € | 494 445 € | 462 478 € | 516 188 € | 482 792 € | 495 103 € |
| sh käibevarad | 321 262 € | 347 231 € | 447 274 € | 414 200 € | 471 966 € | 438 570 € | 450 881 € |
| sh raha | 6807 € | 32 287 € | 49 919 € | 7079 € | 10 863 € | 7274 € | 16 093 € |
| Omakapital | 331 753 € | 332 631 € | 316 297 € | 274 317 € | 296 343 € | 287 113 € | 289 970 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 80 766 € | 60 666 € | 178 148 € | 188 161 € | 219 845 € | 195 679 € | 205 133 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,4 % | 84,6 % | 64,0 % | 59,3 % | 57,4 % | 59,5 % | 58,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,1 % | -30,7 % | 25,6 % | -84,8 % | 10,4 % | -8,9 % | 0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.