TARTU MAAKORRALDUSE osaühing
- Sellel aadressil on registreeritud 37 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10039227
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025152 601 €
- KMKR numberEE100292941
Üldandmed
- Ärinimi
- TARTU MAAKORRALDUSE osaühing
- Registrikood
- 10039227
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.06.1996
- KMKR number
- EE100292941
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Betooni tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
82/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 |
| Müügitulu | 152 601 € | +15,7 |
| Müügitulu muutus | 89 274 € → 152 601 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725174635
- Telefon +3727422606
- Veebileht tartumaakorraldus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 152 601 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 152 601 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 89 274 € |
| 2023 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 142 225 € |
| 2022 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 128 460 € |
| 2021 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 133 730 € |
| 2020 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 172 174 € |
| 2019 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 160 145 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 10 |
| 2009 | 10 |
| 2008 | 12 |
| 2007 | 13 |
| 2006 | 14 |
| 2005 | 14 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 18 |
| 2002 | 18 |
| 2001 | 20 |
| 2000 | 21 |
| 1999 | 23 |
| 1998 | 20 |
| 1997 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 152 601 € | 89 274 € | 142 225 € | 128 460 € | 133 730 € | 173 507 € | 160 145 € |
| Ärikasum enne makse | 31 556 € | −22 143 € | 7727 € | −5673 € | −8173 € | 38 515 € | 49 065 € |
| Aruandeaasta kasum | 31 556 € | −22 143 € | 5837 € | −6650 € | −8173 € | 35 201 € | 46 990 € |
| Tööjõukulud | 93 105 € | 91 554 € | 108 154 € | 106 205 € | 110 791 € | 102 171 € | 78 158 € |
| Varad kokku | 125 243 € | 101 402 € | 126 594 € | 133 242 € | 149 763 € | 153 747 € | 135 707 € |
| sh käibevarad | 112 898 € | 94 433 € | 114 889 € | 121 709 € | 134 474 € | 132 485 € | 109 693 € |
| sh raha | 111 906 € | 94 433 € | 113 869 € | 114 789 € | 132 298 € | 129 093 € | 86 948 € |
| Omakapital | 105 632 € | 86 076 € | 108 219 € | 112 382 € | 125 032 € | 136 205 € | 116 004 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 6000 € | 6000 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 611 € | 15 326 € | 18 375 € | 20 860 € | 24 731 € | 17 542 € | 19 703 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,3 % | 84,9 % | 85,5 % | 84,3 % | 83,5 % | 88,6 % | 85,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,7 % | -24,8 % | 4,1 % | -5,2 % | -6,1 % | 20,3 % | 29,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.