Registrikaart · Äriregistri kanne 10039397
osaühing NÕO APTEEK
- Registrikood10039397
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025337 867 €
- KMKR numberEE100661925
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing NÕO APTEEK
- Registrikood
- 10039397
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.06.1996
- KMKR number
- EE100661925
- Aadress
- Tartu maakond, Nõo vald, Nõo alevik, Tartu tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 337 867 € | +18,9 | |
| Müügitulu muutus | 334 006 € → 337 867 € | +0,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3727455285
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47731 | Ravimite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Apteekide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 337 867 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 337 867 € |
| 2024 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 334 006 € |
| 2023 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 321 267 € |
| 2022 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 329 549 € |
| 2021 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 340 678 € |
| 2020 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 293 096 € |
| 2019 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 253 831 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 2 |
| 1999 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 357 335 € | 353 417 € | 342 057 € | 329 549 € | 340 678 € | 293 096 € | 253 831 € |
| Ärikasum enne makse | 9477 € | 15 490 € | 23 807 € | 23 163 € | 29 135 € | 21 252 € | 17 874 € |
| Aruandeaasta kasum | 5246 € | 12 234 € | 22 179 € | 14 180 € | 25 966 € | 19 043 € | 15 374 € |
| Tööjõukulud | 45 712 € | 38 679 € | 30 536 € | 27 238 € | 23 940 € | 21 497 € | 20 276 € |
| Varad kokku | 96 424 € | 98 081 € | 105 835 € | 99 477 € | 111 820 € | 95 111 € | 78 429 € |
| sh käibevarad | 96 424 € | 98 081 € | 105 835 € | 99 477 € | 111 820 € | 95 111 € | 78 429 € |
| sh raha | 38 300 € | 40 758 € | 49 955 € | 48 506 € | 66 449 € | 45 297 € | 36 801 € |
| Omakapital | 45 856 € | 55 610 € | 63 376 € | 51 197 € | 77 017 € | 66 051 € | 57 008 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 50 568 € | 42 471 € | 42 459 € | 48 280 € | 34 803 € | 29 060 € | 21 421 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,6 % | 56,7 % | 59,9 % | 51,5 % | 68,9 % | 69,4 % | 72,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 3,5 % | 6,5 % | 4,3 % | 7,6 % | 6,5 % | 6,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.