Osaühing VIPODEKLARANT
- Registrikood10045630
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202541 827 €
- KMKR numberEE100136191
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing VIPODEKLARANT
- Registrikood
- 10045630
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.06.1996
- KMKR number
- EE100136191
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Vanalinna tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
49/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 41 827 € | +10,6 |
| Müügitulu muutus | 58 322 € → 41 827 € | -8,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3723373533
- Telefon +3723347973
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52262 | Tollimaaklerite tegevus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tollimaaklerite tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 34 205 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tollimaaklerite tegevus EMTAK 2025 | 34 205 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7622 € |
| 2024 | Tollimaaklerite tegevus EMTAK 2025 | 45 337 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 12 985 € |
| 2023 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 38 840 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 18 871 € |
| 2022 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 112 856 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 28 229 € |
| 2021 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 160 575 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 23 131 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 100 € |
| 2020 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 109 505 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 40 027 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 106 € |
| 2019 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 89 679 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 32 253 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 827 € | 58 506 € | 57 713 € | 142 058 € | 183 806 € | 175 638 € | 121 932 € |
| Ärikasum enne makse | −14 225 € | −6378 € | −5646 € | 32 672 € | 64 763 € | 49 522 € | 29 755 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 225 € | −6378 € | −5646 € | 32 672 € | 64 409 € | 48 691 € | 29 755 € |
| Tööjõukulud | 23 000 € | 29 626 € | 28 236 € | 45 325 € | 53 014 € | 36 842 € | 29 467 € |
| Varad kokku | 440 316 € | 405 434 € | 400 655 € | 527 628 € | 900 591 € | 564 538 € | 559 070 € |
| sh käibevarad | 359 045 € | 318 937 € | 313 192 € | 430 242 € | 783 584 € | 427 471 € | 339 794 € |
| sh raha | 293 028 € | 239 029 € | 211 127 € | 246 567 € | 271 082 € | 174 147 € | 66 555 € |
| Omakapital | 322 760 € | 336 985 € | 343 363 € | 349 009 € | 316 337 € | 254 103 € | 208 769 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 44 536 € | 68 449 € | 57 292 € | 165 019 € | 577 587 € | 310 435 € | 349 301 € |
| Pikaajalised kohustised | 73 020 € | 0,00 € | 0,00 € | 13 600 € | 6667 € | 0,00 € | 1000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,3 % | 83,1 % | 85,7 % | 66,1 % | 35,1 % | 45,0 % | 37,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -34,0 % | -10,9 % | -9,8 % | 23,0 % | 35,0 % | 27,7 % | 24,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.