Registrikaart · Äriregistri kanne 10049013
Osaühing Tanner
- Registrikood10049013
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025346 849 €
- KMKR numberEE100438187
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Tanner
- Registrikood
- 10049013
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.07.1996
- KMKR number
- EE100438187
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 346 849 € | +19 | |
| Müügitulu muutus | 118 970 € → 346 849 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726205151
- Telefon+3726205171
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42111 | Maanteede ja kiirteede ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 346 849 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 346 849 € |
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 118 970 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 204 073 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 494 838 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 849 152 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 456 793 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 552 060 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 8 |
| 2000 | 1 |
| 1999 | 8 |
| 1998 | 9 |
| 1997 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 346 849 € | 118 970 € | 204 073 € | 494 838 € | 849 152 € | 456 793 € | 552 060 € |
| Ärikasum enne makse | 28 221 € | −849 € | 12 344 € | −4272 € | 114 473 € | 10 473 € | 34 598 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 965 € | −2599 € | 8001 € | −15 886 € | 109 377 € | 10 123 € | 31 235 € |
| Tööjõukulud | 10 725 € | 10 771 € | 19 886 € | 48 935 € | 64 943 € | 35 149 € | 28 444 € |
| Varad kokku | 149 180 € | 131 852 € | 153 354 € | 171 819 € | 248 456 € | 162 916 € | 170 860 € |
| sh käibevarad | 147 020 € | 124 360 € | 140 530 € | 153 664 € | 156 701 € | 79 889 € | 73 457 € |
| sh raha | 86 082 € | 108 858 € | 134 450 € | 123 205 € | 94 906 € | 68 394 € | 14 633 € |
| Omakapital | 135 603 € | 117 639 € | 130 989 € | 149 666 € | 217 276 € | 134 057 € | 126 084 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 577 € | 14 213 € | 13 607 € | 13 395 € | 17 473 € | 28 859 € | 31 154 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 8758 € | 8758 € | 13 707 € | 0,00 € | 13 622 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 89,2 % | 85,4 % | 87,1 % | 87,5 % | 82,3 % | 73,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,5 % | -2,2 % | 3,9 % | -3,2 % | 12,9 % | 2,2 % | 5,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.