Registrikaart · Äriregistri kanne 10050482
osaühing REVION
- Registrikood10050482
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256455 €
- KMKR numberEE100026803
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing REVION
- Registrikood
- 10050482
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.06.1996
- KMKR number
- EE100026803
- Osa- või aktsiakapital
- 3196 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Hobuseraua tn 32
- Aadress kehtib alates
- 15.10.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Siim Kikka | 100 % · 3196 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Siim Kikka | Juhatuse liige | 06.01.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Siim Kikka | otsene osalus | 06.01.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6455 € | +3,1 | |
| Müügitulu muutus | 2720 € → 6455 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725011857
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 4983 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4983 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 1472 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 2720 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 38 048 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 11 507 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 6455 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 6455 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 1 |
| 1999 | 1 |
| 1998 | 1 |
| 1997 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6455 € | 2720 € | 0,00 € | 49 555 € | — | — | — |
| Ärikasum | −28 359 € | −28 281 € | −5042 € | 128 043 € | −7785 € | −4887 € | −4958 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −28 359 € | −28 275 € | 4967 € | 134 049 € | −7785 € | −4887 € | −4958 € |
| Aruandeaasta kasum | −28 359 € | −28 275 € | −2533 € | 134 049 € | −7785 € | −4887 € | −4958 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 27 572 € | 26 641 € | 16 327 € | 8997 € | 2678 € | 2710 € | 2735 € |
| Varad kokku | 172 275 € | 200 257 € | 192 522 € | 248 423 € | 111 890 € | 115 431 € | 116 642 € |
| sh käibevarad | 5689 € | 6099 € | 73 484 € | 168 573 € | 4771 € | 5634 € | 4135 € |
| sh põhivarad | 166 586 € | 194 158 € | 119 038 € | 79 850 € | 107 119 € | 109 797 € | 112 507 € |
| sh raha | 2621 € | 2886 € | 52 907 € | 167 594 € | 3923 € | 3968 € | 4093 € |
| Omakapital | 135 768 € | 164 127 € | 192 402 € | 224 935 € | 90 886 € | 98 671 € | 103 558 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 160 611 € | 188 886 € | 191 419 € | 87 370 € | 95 155 € | 100 042 € | 105 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 507 € | 36 130 € | 120 € | 23 488 € | 21 004 € | 16 760 € | 13 084 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −787 € | −1640 € | 11 285 € | 137 040 € | −5107 € | −2177 € | −2223 € |
| Aruanne esitatud | 30.05.2026 | 29.05.2025 | 23.05.2024 | 21.04.2023 | 31.05.2022 | 20.05.2021 | 11.01.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,8 % | 82,0 % | 99,9 % | 90,5 % | 81,2 % | 85,5 % | 88,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −439,3 % | −1039,5 % | — | 270,5 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.