Registrikaart · Äriregistri kanne 10059555
Osaühing MATEKO
- Registrikood10059555
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2023333 834 €
- KMKR numberEE100381739
- Sellel aadressil on registreeritud 44 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing MATEKO
- Registrikood
- 10059555
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.08.1996
- KMKR number
- EE100381739
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Keila linn, Ülejõe tee 2
- Aadress kehtib alates
- 14.06.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Legal Advisory OÜ | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Virro | Juhatuse liige | 18.04.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Virro | kaudne osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 333 834 € | +18,9 | |
| Müügitulu muutus | 580 916 € → 333 834 € | -12,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3723878579
- Telefon+3723878579
- Veebilehtmateko.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43122 | Maakuivendus- ja maaparandustööd, k.a metsa- ja põllumaade kuivendus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maakuivendus- ja maaparandustööd teenis ettevõte 2023. aastal 330 334 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 2008 | 330 334 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3500 € |
| 2022 | Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 2008 | 569 566 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 4596 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 4084 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 2670 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 343 241 € |
| 2021 | Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 2008 | 292 193 € |
| 2020 | Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 2008 | 459 832 € |
| 2020 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 8480 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 5445 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 4235 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 806 € |
| 2019 | Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 2008 | 1 558 505 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 32 006 € |
| 2019 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 6368 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 1369 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 631 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Avalikult kasutatavate teede korrashoid | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.06.2013 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.06.2013 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 31.03.2003 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 16 |
| 2015 | 26 |
| 2014 | 28 |
| 2013 | 37 |
| 2012 | 37 |
| 2011 | 40 |
| 2010 | 43 |
| 2009 | 43 |
| 2008 | 42 |
| 2007 | 45 |
| 2006 | 45 |
| 2005 | 40 |
| 2004 | 40 |
| 2003 | 44 |
| 2002 | 50 |
| 2001 | 53 |
| 2000 | 59 |
| 1999 | 64 |
| 1998 | 62 |
| 1997 | 58 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 333 834 € | 580 916 € | 635 435 € | 478 798 € | 1 598 879 € |
| Ärikasum | −22 250 € | 235 311 € | −4915 € | 55 381 € | −151 634 € | −50 922 € | 251 344 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 77 749 € | 326 045 € | 62 405 € | 114 824 € | −93 879 € | −111 € | 277 394 € |
| Aruandeaasta kasum | 77 749 € | 326 045 € | 62 405 € | 114 824 € | −93 879 € | −111 € | 277 394 € |
| Tööjõukulud | 14 226 € | 14 519 € | 77 607 € | 105 755 € | 150 479 € | 162 131 € | 248 693 € |
| Põhivarade kulum | 284 € | 2278 € | 12 356 € | 19 085 € | 24 994 € | 39 575 € | 62 824 € |
| Varad kokku | 1 710 282 € | 1 632 413 € | 1 304 756 € | 1 247 816 € | 1 207 343 € | 1 389 741 € | 1 307 667 € |
| sh käibevarad | 1 710 282 € | 1 632 129 € | 1 233 354 € | 1 164 058 € | 1 104 500 € | 1 261 905 € | 1 066 666 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 284 € | 71 402 € | 83 758 € | 102 843 € | 127 836 € | 241 001 € |
| sh raha | 3990 € | 830 € | 6373 € | 79 943 € | 14 268 € | 174 622 € | 248 125 € |
| Omakapital | 1 708 087 € | 1 630 338 € | 1 304 293 € | 1 241 888 € | 1 127 064 € | 1 220 943 € | 1 221 054 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 619 338 € | 1 293 293 € | 1 230 888 € | 1 116 064 € | 1 209 943 € | 1 210 054 € | 932 660 € |
| Lühiajalised kohustised | 2195 € | 2075 € | 463 € | 5928 € | 80 279 € | 168 798 € | 64 192 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 22 421 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 3 | 5 | 6 | 6 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | −21 966 € | 237 589 € | 7441 € | 74 466 € | −126 640 € | −11 347 € | 314 168 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 30.06.2025 | 23.05.2024 | 25.06.2023 | 27.06.2022 | 28.06.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 100,0 % | 99,5 % | 93,4 % | 87,9 % | 93,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 18,7 % | 19,8 % | −14,8 % | −0,0 % | 17,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.