osaühing Rändur Projekt
- Registrikood10063467
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202524 568 €
- KMKR numberEE100596414
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Rändur Projekt
- Registrikood
- 10063467
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.08.1996
- KMKR number
- EE100596414
- Aadress
- Valga maakond, Tõrva vald, Tõrva linn, Ehitaja tn 3-28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 24 568 € | +8,4 |
| Müügitulu muutus | 26 918 € → 24 568 € | -2,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725187297
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 43999 | Muud eriehitustööd | |
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 17 833 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 17 833 € |
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 3655 € |
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 3080 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 15 592 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 7661 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 3665 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 11 798 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 8725 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 3991 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 12 798 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 8948 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 5692 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 16 908 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 9702 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 1947 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 17 200 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 14 992 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 2358 € |
| 2019 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 28 000 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 16 944 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 5714 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 1978 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
| 1999 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 568 € | 26 918 € | 24 515 € | 27 438 € | 28 557 € | 34 550 € | 52 636 € |
| Ärikasum enne makse | −8132 € | 1810 € | 2110 € | −5737 € | −4549 € | 11 200 € | 8774 € |
| Aruandeaasta kasum | −8132 € | 1810 € | 2110 € | −5737 € | −4549 € | 11 200 € | 8774 € |
| Tööjõukulud | 4688 € | 4688 € | 4688 € | 4688 € | 4688 € | 4688 € | 4364 € |
| Varad kokku | 30 089 € | 45 275 € | 31 929 € | 38 818 € | 47 845 € | 48 447 € | 38 576 € |
| sh käibevarad | 3696 € | 11 341 € | 23 266 € | 27 641 € | 34 154 € | 32 242 € | 34 313 € |
| sh raha | 3601 € | 5159 € | — | — | — | 23 206 € | 25 887 € |
| Omakapital | 25 198 € | 33 330 € | 31 520 € | 29 409 € | 35 146 € | 39 695 € | 28 495 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 4891 € | 11 945 € | 409 € | 9409 € | 12 699 € | 8752 € | 10 081 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,7 % | 73,6 % | 98,7 % | 75,8 % | 73,5 % | 81,9 % | 73,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -33,1 % | 6,7 % | 8,6 % | -20,9 % | -15,9 % | 32,4 % | 16,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.