Registrikaart · Äriregistri kanne 10065957
osaühing VALDO-R
- Registrikood10065957
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202539 975 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing VALDO-R
- Registrikood
- 10065957
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.08.1996
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Toome pst 100
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Urmas Kaarlep | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Kaarlep | Juhatuse liige | 29.04.2024 |
| Aime Kaarlep | Juhatuse liige | 29.04.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Kaarlep | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 39 975 € | +10,4 | |
| Müügitulu muutus | 37 075 € → 39 975 € | +2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256246999
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 39 975 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 39 975 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 37 075 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 21 294 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 23 232 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 67 843 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 89 598 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 8522 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 975 € | 37 075 € | 21 294 € | 23 232 € | 67 843 € | 89 598 € | 8522 € |
| Ärikasum | 34 796 € | 24 341 € | 8422 € | 19 742 € | 57 781 € | 75 494 € | −11 373 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 91 140 € | 7610 € | 43 321 € | −426 166 € | 292 186 € | 97 114 € | 95 448 € |
| Aruandeaasta kasum | 91 140 € | 7610 € | 43 321 € | −426 166 € | 292 186 € | 97 114 € | 95 448 € |
| Tööjõukulud | 3233 € | 7505 € | 9510 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 9110 € |
| Varad kokku | 2 550 508 € | 2 589 571 € | 2 339 668 € | 2 329 074 € | 2 327 811 € | 2 384 228 € | 2 232 448 € |
| sh käibevarad | 2 550 508 € | 2 589 571 € | 2 339 668 € | 2 329 074 € | 2 327 811 € | 2 384 228 € | 2 207 448 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 25 000 € |
| sh raha | 275 924 € | 25 755 € | 12 479 € | 109 665 € | 102 234 € | 16 653 € | 33 207 € |
| Omakapital | 231 973 € | 140 833 € | 133 223 € | 89 902 € | 516 068 € | 223 882 € | 126 768 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 138 021 € | 130 411 € | 87 090 € | 513 256 € | 221 070 € | 123 956 € | 28 508 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 303 095 € | 2 287 368 € | 1 945 342 € | 1 991 170 € | 1 681 253 € | 2 030 434 € | 2 049 034 € |
| Pikaajalised kohustised | 15 440 € | 161 370 € | 261 103 € | 248 002 € | 130 490 € | 129 912 € | 56 646 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 34 796 € | 24 341 € | 8422 € | 19 742 € | 57 781 € | 75 494 € | −2263 € |
| Aruanne esitatud | 04.05.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 04.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,1 % | 5,4 % | 5,7 % | 3,9 % | 22,2 % | 9,4 % | 5,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 228,0 % | 20,5 % | 203,4 % | −1834,4 % | 430,7 % | 108,4 % | 1120,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.