Registrikaart · Äriregistri kanne 10066603
Osaühing GART-GRUPP
- Registrikood10066603
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025410 158 €
- KMKR numberEE100442801
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing GART-GRUPP
- Registrikood
- 10066603
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.09.1996
- KMKR number
- EE100442801
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Kapi tn 7-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 410 158 € | +19,7 | |
| Müügitulu muutus | 624 433 € → 410 158 € | -10,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726319479
- Telefon+3726319479
- Telefon+3726319494
- Telefon+3726319779
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 410 158 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 410 158 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 624 433 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 450 548 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 5252 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 538 340 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7695 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 500 456 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 503 324 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 744 413 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2668 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 14 |
| 2013 | 14 |
| 2012 | 14 |
| 2011 | 14 |
| 2009 | 32 |
| 2008 | 32 |
| 2007 | 35 |
| 2006 | 30 |
| 2005 | 30 |
| 2004 | 30 |
| 2003 | 19 |
| 2002 | 19 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 410 158 € | 624 433 € | 455 810 € | 546 035 € | 500 456 € | 503 324 € | 747 081 € |
| Ärikasum enne makse | −38 730 € | 26 528 € | 9345 € | 8075 € | 2891 € | −92 365 € | −202 810 € |
| Aruandeaasta kasum | −38 730 € | 26 528 € | 9345 € | 8075 € | 2891 € | −92 365 € | −202 810 € |
| Tööjõukulud | 76 870 € | 32 320 € | 44 760 € | 59 197 € | 71 685 € | 74 394 € | 81 722 € |
| Varad kokku | 239 627 € | 273 209 € | 250 344 € | 275 606 € | 289 044 € | 228 194 € | 335 424 € |
| sh käibevarad | 239 627 € | 273 209 € | 250 344 € | 275 606 € | 289 044 € | 228 194 € | 309 917 € |
| sh raha | 103 978 € | 99 035 € | 55 353 € | 20 207 € | 9934 € | 37 552 € | 48 259 € |
| Omakapital | 134 054 € | 172 784 € | 146 256 € | 136 914 € | 128 835 € | 125 944 € | 218 309 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € |
| Lühiajalised kohustised | 105 573 € | 100 425 € | 104 088 € | 138 692 € | 160 209 € | 102 250 € | 117 115 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 4 | 5 | 9 | 9 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,9 % | 63,2 % | 58,4 % | 49,7 % | 44,6 % | 55,2 % | 65,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −9,4 % | 4,2 % | 2,1 % | 1,5 % | 0,6 % | −18,4 % | −27,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.