Registrikaart · Äriregistri kanne 10066632
Damir Prime OÜ
- Registrikood10066632
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 20251 005 389 €
- KMKR numberEE100309834
- Sellel aadressil on registreeritud 32 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Damir Prime OÜ
- Registrikood
- 10066632
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.10.1996
- KMKR number
- EE100309834
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 68
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 1 005 389 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 988 907 € → 1 005 389 € | +0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258281176
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 1 005 389 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 1 005 389 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 988 907 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 680 484 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 217 772 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 100 625 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 186 459 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 094 046 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 15 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 005 389 € | 988 907 € | 1 680 484 € | 2 217 772 € | 1 100 625 € | 1 186 459 € | 1 094 046 € |
| Ärikasum enne makse | 2033 € | 222 € | 31 867 € | 125 149 € | 19 326 € | 11 603 € | 12 534 € |
| Aruandeaasta kasum | 2033 € | 222 € | 30 517 € | 125 149 € | 19 326 € | 11 603 € | 12 534 € |
| Tööjõukulud | 150 295 € | 170 195 € | 254 213 € | 221 825 € | 135 392 € | 143 286 € | 157 606 € |
| Varad kokku | 541 457 € | 685 318 € | 799 596 € | 791 463 € | 649 674 € | 551 353 € | 735 103 € |
| sh käibevarad | 92 350 € | 110 505 € | 122 578 € | 184 111 € | 177 190 € | 134 942 € | 134 012 € |
| sh raha | 4533 € | 5890 € | 34 059 € | 57 570 € | 43 065 € | 5785 € | 30 544 € |
| Omakapital | 361 009 € | 358 976 € | 379 053 € | 353 936 € | 266 720 € | 247 702 € | 306 542 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3195 € | 3195 € | 3195 € | 3195 € | 3195 € | 3195 € | 3195 € |
| Lühiajalised kohustised | 153 655 € | 228 734 € | 191 397 € | 180 566 € | 240 878 € | 166 545 € | 236 758 € |
| Pikaajalised kohustised | 26 793 € | 97 608 € | 229 146 € | 256 961 € | 142 076 € | 137 106 € | 191 803 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 8 | 10 | 12 | 15 | 15 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,7 % | 52,4 % | 47,4 % | 44,7 % | 41,1 % | 44,9 % | 41,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 0,0 % | 1,8 % | 5,6 % | 1,8 % | 1,0 % | 1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.