Registrikaart · Äriregistri kanne 10067382
Osaühing Hromium
- Registrikood10067382
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025239 700 €
- KMKR numberEE100243314
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Hromium
- Registrikood
- 10067382
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.09.1996
- KMKR number
- EE100243314
- Osa- või aktsiakapital
- 73 195 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Lao tn 21
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rüstem Arif | 100 % · 73 195 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Harri Rästas | Juhatuse liige | 17.09.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rüstem Arif | otsene osalus | 25.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 239 700 € | +17,5 | |
| Müügitulu muutus | 232 592 € → 239 700 € | +0,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725025917
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 239 700 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 239 700 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 232 592 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 262 052 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 234 953 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2867 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 208 239 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 448 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 179 501 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 12 463 € |
| 2020 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 4145 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 163 916 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 14 893 € |
| 2019 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 8164 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 253 690 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 253 690 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 20 |
| 2008 | 10 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 2 |
| 1999 | 4 |
| 1998 | 4 |
| 1997 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 253 690 € | 246 272 € | 263 420 € | 237 820 € | 218 687 € | 196 109 € | 186 973 € |
| Ärikasum | −41 197 € | −74 980 € | −80 995 € | −47 428 € | −54 400 € | 7921 € | −2901 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −41 595 € | −76 086 € | −80 995 € | −47 488 € | −54 776 € | 96 119 € | −49 671 € |
| Aruandeaasta kasum | −41 595 € | −76 086 € | −80 995 € | −47 488 € | −54 776 € | 96 119 € | −49 671 € |
| Tööjõukulud | 122 631 € | 136 070 € | 134 286 € | 127 133 € | 124 194 € | 121 086 € | 103 225 € |
| Põhivarade kulum | 69 006 € | 84 595 € | 80 653 € | 80 295 € | 80 238 € | 972 € | 972 € |
| Varad kokku | 2 453 258 € | 2 507 795 € | 2 617 553 € | 2 649 204 € | 2 708 407 € | 2 777 636 € | 2 747 471 € |
| sh käibevarad | 43 153 € | 28 684 € | 53 847 € | 26 345 € | 5253 € | 5440 € | 8178 € |
| sh põhivarad | 2 410 105 € | 2 479 111 € | 2 563 706 € | 2 622 859 € | 2 703 154 € | 2 772 196 € | 2 739 293 € |
| sh raha | 12 906 € | 15,00 € | 4888 € | 5,00 € | 1640 € | 4448 € | 588 € |
| Omakapital | 2 420 209 € | 2 461 804 € | 2 537 890 € | 2 618 885 € | 2 666 373 € | 2 721 149 € | 236 997 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 73 195 € | 73 195 € | 73 195 € | 73 195 € | 73 195 € | 73 195 € | 73 195 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −64,00 € | 76 022 € | 157 017 € | 204 505 € | 259 281 € | 163 162 € | 212 834 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 049 € | 45 991 € | 66 409 € | 30 319 € | 42 034 € | 49 631 € | 34 010 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 13 254 € | — | 0,00 € | 6856 € | 2 476 464 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 27 809 € | 9615 € | −342 € | 32 867 € | 25 838 € | 8893 € | −1929 € |
| Aruanne esitatud | 07.04.2026 | 30.04.2025 | 17.05.2024 | 12.06.2023 | 28.06.2022 | 10.07.2021 | 30.10.2020 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 98,2 % | 97,0 % | 98,9 % | 98,4 % | 98,0 % | 8,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −16,4 % | −30,9 % | −30,7 % | −20,0 % | −25,0 % | 49,0 % | −26,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.