Osaühing Inforing
- Registrikood10071805
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202516 878 €
- KMKR numberEE100206199
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Inforing
- Registrikood
- 10071805
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.08.1996
- KMKR number
- EE100206199
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Odiste küla, Kulli
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
50/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 16 878 € | +6,9 |
| Müügitulu muutus | 18 912 € → 16 878 € | -3,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3724348126
- Mobiil +37256684882
- Telefon +3724333700
- Veebileht inforing.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 16 878 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 16 878 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 18 912 € |
| 2023 | Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted EMTAK 2008 | 22 643 € |
| 2022 | Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted EMTAK 2008 | 21 758 € |
| 2021 | Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted EMTAK 2008 | 21 141 € |
| 2020 | Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted EMTAK 2008 | 24 148 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 25 346 € |
| 2019 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 4192 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 7 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 2 |
| 1998 | 3 |
| 1997 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 878 € | 18 912 € | 22 643 € | 21 758 € | 21 141 € | 24 148 € | 29 538 € |
| Ärikasum enne makse | 58,00 € | −32 875 € | −12 540 € | −5900 € | −6265 € | 31,00 € | 256 € |
| Aruandeaasta kasum | 58,00 € | −32 875 € | −12 540 € | −5900 € | −6265 € | 31,00 € | 256 € |
| Tööjõukulud | 15 590 € | 18 263 € | 24 387 € | 20 433 € | 18 403 € | 20 670 € | 21 657 € |
| Varad kokku | 23 124 € | 31 473 € | 65 992 € | 61 945 € | 57 171 € | 63 674 € | 61 909 € |
| sh käibevarad | 8579 € | 18 835 € | 42 963 € | 53 773 € | 48 482 € | 53 982 € | 40 965 € |
| sh raha | 5660 € | 18 172 € | 25 487 € | 33 567 € | 15 285 € | 24 703 € | 32 810 € |
| Omakapital | 20 357 € | 30 299 € | 63 174 € | 60 025 € | 54 724 € | 60 990 € | 60 959 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 224 € | 10 224 € | 10 224 € | 10 224 € | 10 224 € | 10 224 € | 10 224 € |
| Lühiajalised kohustised | 2767 € | 1174 € | 2818 € | 1920 € | 2447 € | 2684 € | 950 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,0 % | 96,3 % | 95,7 % | 96,9 % | 95,7 % | 95,8 % | 98,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | -173,8 % | -55,4 % | -27,1 % | -29,6 % | 0,1 % | 0,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.