Registrikaart · Äriregistri kanne 10073514
Osaühing Almaral
- Registrikood10073514
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202524 263 €
- KMKR numberEE100256288
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Almaral
- Registrikood
- 10073514
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.08.1996
- KMKR number
- EE100256288
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõstra tn 4-61
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 24 263 € | +8,4 | |
| Müügitulu muutus | 24 636 € → 24 263 € | -0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726610455
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 24 263 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 24 263 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 24 636 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 917 € |
| 2023 | Portselani ja klaastoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 603 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 042 € |
| 2022 | Portselani ja klaastoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 985 € |
| 2021 | 4665 EMTAK 2008 | 9055 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 8237 € |
| 2021 | Portselani ja klaastoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 480 € |
| 2020 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2008 | 372 014 € |
| 2020 | Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 94 607 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 26 897 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 10 833 € |
| 2020 | Portselani ja klaastoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1591 € |
| 2019 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2008 | 1 078 023 € |
| 2019 | Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 296 713 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 52 093 € |
| 2019 | Portselani ja klaastoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 5666 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 10 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 309 € | 24 636 € | 23 520 € | 16 027 € | 17 772 € | 507 943 € | 1 432 499 € |
| Ärikasum enne makse | −26 479 € | −18 338 € | −38 685 € | −43 636 € | −61 738 € | −48 441 € | 154 342 € |
| Aruandeaasta kasum | −26 479 € | −18 338 € | −38 685 € | −43 636 € | −61 738 € | −66 697 € | 144 923 € |
| Tööjõukulud | 29 906 € | 24 939 € | 25 193 € | 31 118 € | 48 058 € | 82 216 € | 86 265 € |
| Varad kokku | 305 053 € | 331 313 € | 350 377 € | 388 446 € | 431 199 € | 494 878 € | 679 662 € |
| sh käibevarad | 82 063 € | 96 383 € | 103 507 € | 129 636 € | 264 103 € | 494 878 € | 679 662 € |
| sh raha | 74 605 € | 88 660 € | 45 794 € | 120 505 € | 250 434 € | 409 974 € | 120 580 € |
| Omakapital | 302 797 € | 329 276 € | 347 614 € | 386 299 € | 429 936 € | 491 673 € | 639 770 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 62 400 € | 62 400 € | 62 400 € | 62 400 € | 62 400 € | 62 400 € | 62 400 € |
| Lühiajalised kohustised | 2256 € | 2037 € | 2763 € | 2147 € | 1263 € | 3205 € | 39 892 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 99,4 % | 99,2 % | 99,4 % | 99,7 % | 99,4 % | 94,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -108,9 % | -74,4 % | -164,5 % | -272,3 % | -347,4 % | -13,1 % | 10,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.