Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10077038

Osaühing VALLEST AN

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10077038
  • Asutatud1996 (29 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251125 €
  • KMKR numberEE100161522

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1996200120062011201620212026Asutatud 18.10.1996Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.10.1996 1996, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing VALLEST AN
Registrikood
10077038
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.10.1996
KMKR number
EE100161522
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 50-78

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1125 €0
Müügitulu muutus225 € → 1125 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43411KatusetöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3285 €6569 €9854 €13 tuh €13 138 €2019202020212022202320241125 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Katusetööd teenis ettevõte 2025. aastal 1125 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Katusetööd EMTAK 20251125 €
2024Katusetööd EMTAK 2025125 €
2024Muud eriehitustööd EMTAK 2025100 €
2023Katusetööd EMTAK 20081566 €
2022Müüritööd EMTAK 2008985 €
2021Müüritööd EMTAK 20087512 €
2020Müüritööd EMTAK 200810 623 €
2019Müüritööd EMTAK 200813 138 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0134551997ei kajastu1998ei kajastu1999ei kajastu200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20201
20191
20181
20171
20162
20152
20142
20132
20122
20113
20103
20093
20083
20073
20064
20053
20042
20032
20022
20012
19975

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1125 €225 €1566 €985 €7512 €10 623 €13 138 €
Ärikasum enne makse877 €201 €−607 €−69,00 €−3522 €1803 €686 €
Aruandeaasta kasum877 €201 €−607 €−69,00 €−3522 €1803 €686 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €230 €649 €1343 €1592 €
Varad kokku7896 €6864 €8420 €10 527 €10 496 €12 507 €14 930 €
sh käibevarad7785 €6720 €8244 €10 318 €10 255 €12 233 €14 624 €
sh raha1778 €720 €2244 €2233 €4585 €
Omakapital3647 €2771 €2570 €3177 €3245 €6768 €4965 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised4249 €4093 €5850 €7350 €7251 €5739 €9965 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000111
Omakapitali osakaal varadest46,2 %40,4 %30,5 %30,2 %30,9 %54,1 %33,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust78,0 %89,3 %−38,8 %−7,0 %−46,9 %17,0 %5,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang