Registrikaart · Äriregistri kanne 10077073
ME Group Baltic OÜ
- Registrikood10077073
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 202529 968 355 €
- KMKR numberEE100279647
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ME Group Baltic OÜ
- Registrikood
- 10077073
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.11.1996
- KMKR number
- EE100279647
- Osa- või aktsiakapital
- 19 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Kurekivi tee 9
- Aadress kehtib alates
- 15.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ab ME Group Oy Ltd | 100 % · 19 200 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Johan Stefan Eriksson | Juhatuse liige | 13.12.1999 |
| Kersti Piirmets | Juhatuse liige | 16.03.2001 |
| Nils Rune Mikael Lampi | Juhatuse liige | 29.05.2003 |
| Aldur Mikael Nordblom | Juhatuse liige | 20.03.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| anders wiklöf | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 29 968 355 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 33 870 304 € → 29 968 355 € | -3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725024695
- Telefon+3725028851
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46171 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 52101 | Kaubaladude töö |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 29 874 756 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 29 874 756 € |
| 2025 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 93 599 € |
| 2024 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 33 793 295 € |
| 2024 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 77 009 € |
| 2023 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 34 780 850 € |
| 2023 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 77 933 € |
| 2022 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 30 987 559 € |
| 2022 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 114 200 € |
| 2021 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 20 101 493 € |
| 2021 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 179 412 € |
| 2020 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 15 342 287 € |
| 2020 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 288 162 € |
| 2019 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 29 104 794 € |
| 2019 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 429 603 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.03.2005 |
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.03.2005 |
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 18.06.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1865 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 29 966 490 € |
| Soome | 1805 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 60,00 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 17 |
| 2016 | 19 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 13 |
| 2012 | 13 |
| 2011 | 10 |
| 2010 | 10 |
| 2009 | 10 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 10 |
| 2004 | 9 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 10 |
| 2001 | 8 |
| 2000 | 8 |
| 1999 | 4 |
| 1998 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 968 355 € | 33 870 304 € | 34 858 783 € | 31 101 759 € | 20 280 905 € | 15 630 449 € | 29 534 397 € |
| Ärikasum | 100 488 € | 148 032 € | 256 781 € | 122 658 € | −239 242 € | −290 726 € | −62 060 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 51 263 € | 73 744 € | 186 083 € | 97 254 € | −269 344 € | −319 259 € | −96 318 € |
| Aruandeaasta kasum | 51 263 € | 73 744 € | 186 083 € | 97 254 € | −269 344 € | −319 259 € | −96 318 € |
| Tööjõukulud | 383 402 € | 360 520 € | 342 982 € | 326 433 € | 372 644 € | 385 835 € | 439 071 € |
| Põhivarade kulum | 37 702 € | 40 304 € | 57 943 € | 46 746 € | 82 727 € | 83 740 € | 68 783 € |
| Varad kokku | 3 069 311 € | 3 288 228 € | 3 667 310 € | 3 731 595 € | 2 695 182 € | 3 083 969 € | 4 076 684 € |
| sh käibevarad | 2 978 631 € | 3 181 010 € | 3 534 288 € | 3 566 886 € | 2 568 367 € | 2 891 248 € | 3 809 198 € |
| sh põhivarad | 90 680 € | 107 218 € | 133 022 € | 164 709 € | 126 815 € | 192 721 € | 267 486 € |
| sh raha | 216 769 € | 83 328 € | 5882 € | 559 731 € | 2530 € | 905 317 € | 5236 € |
| Omakapital | 493 483 € | 442 220 € | 368 476 € | 182 393 € | −19 739 € | 249 605 € | 568 863 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 19 200 € | 19 200 € | 19 200 € | 19 200 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 305 414 € | 231 670 € | 45 587 € | −51 667 € | 217 677 € | 536 936 € | 633 253 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 575 828 € | 2 846 008 € | 3 298 834 € | 3 549 202 € | 2 714 921 € | 2 834 364 € | 3 507 821 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 5 | 6 | 10 | 13 | 11 |
| Ärikasum enne kulumit | 138 190 € | 188 336 € | 314 724 € | 169 404 € | −156 515 € | −206 986 € | 6723 € |
| Aruanne esitatud | 21.04.2026 | 15.04.2025 | 28.03.2024 | 14.04.2023 | 20.06.2022 | 03.05.2021 | 09.04.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,1 % | 13,4 % | 10,0 % | 4,9 % | −0,7 % | 8,1 % | 14,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 0,2 % | 0,5 % | 0,3 % | −1,3 % | −2,0 % | −0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.