Registrikaart · Äriregistri kanne 10077713
Aave Autoteenindus OÜ
- Registrikood10077713
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202513 590 €
- KMKR numberEE100432154
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Aave Autoteenindus OÜ
- Registrikood
- 10077713
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.10.1996
- KMKR number
- EE100432154
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Raasiku vald, Järsi küla, Järsi tee 10
- Aadress kehtib alates
- 21.05.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vello Teder | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Aare Kattai | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vello Teder | Juhatuse liige | 15.11.2005 |
| Riina Kattai | Juhatuse liige | 02.11.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vello Teder | otsene osalus | 19.09.2018 |
| Aare Kattai | otsene osalus | 19.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 13 590 € | +6,1 | |
| Müügitulu muutus | 26 780 € → 13 590 € | -14,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726005235
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 13 590 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 13 590 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 26 780 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 100 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 200 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 200 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 200 € |
| 2020 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 622 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 200 € |
| 2019 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 424 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 13 590 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 13 590 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 590 € | 26 780 € | 34 100 € | 37 200 € | 37 200 € | 37 822 € | 37 624 € |
| Ärikasum | 1729 € | 15 136 € | 20 947 € | 18 257 € | 3646 € | 7123 € | 2583 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1729 € | 15 136 € | 20 947 € | 18 257 € | 3646 € | 7123 € | 2583 € |
| Aruandeaasta kasum | 1729 € | 15 136 € | 20 947 € | 18 257 € | 3646 € | 7123 € | 2583 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2906 € |
| Varad kokku | 147 377 € | 145 579 € | 130 870 € | 110 644 € | 92 221 € | 87 808 € | 80 084 € |
| sh käibevarad | 100 933 € | 96 471 € | 79 098 € | 56 208 € | 35 121 € | 28 044 € | 17 656 € |
| sh põhivarad | 46 444 € | 49 108 € | 51 772 € | 54 436 € | 57 100 € | 59 764 € | 62 428 € |
| sh raha | 236 € | 109 € | 4247 € | 7397 € | 3027 € | 2164 € | 553 € |
| Omakapital | 146 294 € | 144 565 € | 129 429 € | 108 482 € | 90 225 € | 86 579 € | 79 456 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 141 753 € | 126 617 € | 105 670 € | 87 413 € | 83 767 € | 76 644 € | 74 061 € |
| Lühiajalised kohustised | 1083 € | 1014 € | 1441 € | 2162 € | 1996 € | 1229 € | 628 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 4393 € | 17 800 € | 23 611 € | 20 921 € | 6310 € | 9787 € | 5489 € |
| Aruanne esitatud | 15.06.2026 | 25.06.2025 | 18.06.2024 | 06.06.2023 | 13.06.2022 | 25.06.2021 | 29.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 99,3 % | 98,9 % | 98,0 % | 97,8 % | 98,6 % | 99,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,7 % | 56,5 % | 61,4 % | 49,1 % | 9,8 % | 18,8 % | 6,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.