Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10079936

APAM Hambakliinik OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10079936
  • Asutatud1996 (29 a)
  • Töötajaid 20258
  • Müügitulu 2025450 842 €

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1996200120062011201620212026Asutatud 21.10.1996Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.10.1996 1996, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
APAM Hambakliinik OÜ
Registrikood
10079936
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.10.1996
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139f

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv8 töötajat viimases aruandes+8
Müügitulu450 842 €+20
Müügitulu muutus427 014 € → 450 842 €+1,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
86231HambaraviPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €113 tuh €225 tuh €338 tuh €451 tuh €2019: 331 208 €20192020: 257 543 €20202021: 273 150 €20212022: 296 620 €20222023: 373 482 €20232024: 427 014 €20242025: 450 842 €450 842 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hambaravi teenis ettevõte 2025. aastal 450 842 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hambaravi EMTAK 2025450 842 €
2024Hambaravi EMTAK 2025427 014 €
2023Hambaravi EMTAK 2008373 482 €
2022Hambaravi EMTAK 2008296 620 €
2021Hambaravi EMTAK 2008273 150 €
2020Hambaravi EMTAK 2008257 543 €
2019Hambaravi EMTAK 2008331 208 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
04811151997: 719971998: 819981999: 1019992000: 1020002001: 1020012002: 1020022003: 1120032004: 1220042005: 1220052006: 1120062007: 151520072008: 1520082009: 820092010: 820102011: 820112012: 820122013: 820132014: 820142015: 820152016: 820162017: 820172018: 720182019: 620192020: 620202021: 620212022: 620222023: 620232024: 820242025: 882025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20258
20248
20236
20226
20216
20206
20196
20187
20178
20168
20158
20148
20138
20128
20118
20108
20098
200815
200715
200611
200512
200412
200311
200210
200110
200010
199910
19988
19977

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu450 842 €427 014 €373 482 €296 620 €273 150 €257 543 €331 208 €
Ärikasum enne makse3941 €−12 187 €76 907 €−153 €−660 €−16 326 €−6263 €
Aruandeaasta kasum3941 €−12 187 €76 907 €−153 €−660 €−16 326 €−6263 €
Tööjõukulud286 126 €290 089 €242 038 €191 157 €178 266 €168 820 €210 275 €
Varad kokku57 763 €52 099 €133 256 €31 656 €30 317 €29 185 €47 479 €
sh käibevarad47 591 €39 342 €118 105 €16 172 €13 767 €10 870 €29 285 €
sh raha32 639 €28 756 €36 530 €14 180 €12 587 €9360 €27 242 €
Omakapital19 827 €15 886 €98 073 €21 166 €21 319 €21 979 €38 305 €
sh osa- või aktsiakapital23 008 €23 008 €23 008 €23 008 €23 008 €23 008 €23 008 €
Lühiajalised kohustised37 936 €36 213 €35 183 €10 490 €8998 €7206 €9174 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)8866666
Omakapitali osakaal varadest34,3 %30,5 %73,6 %66,9 %70,3 %75,3 %80,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,9 %-2,9 %20,6 %-0,1 %-0,2 %-6,3 %-1,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang