Registrikaart · Äriregistri kanne 10083524
osaühing Tax Trans
- Registrikood10083524
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202527 161 €
- KMKR numberEE100206979
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Tax Trans
- Registrikood
- 10083524
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.10.1996
- KMKR number
- EE100206979
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Mulgi vald, Kamara küla, Ruudu-1
- Aadress kehtib alates
- 04.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mihkel Tomingas | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mihkel Tomingas | Juhatuse liige | 10.07.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mihkel Tomingas | otsene osalus | 05.07.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 27 161 € | +8,8 | |
| Müügitulu muutus | 239 655 € → 27 161 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725201739
- Telefon+3724491346
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43121 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | Põhitegevusala |
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus teenis ettevõte 2025. aastal 15 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2025 | 15 000 € |
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 12 161 € |
| 2024 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2025 | 235 063 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 4592 € |
| 2023 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 366 332 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 45 046 € |
| 2022 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 250 834 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 54 860 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4373 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 31 350 € |
| 2020 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 11 657 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 91 057 € |
| 2019 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 41 910 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Sõitjatevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 22.02.2017 — 21.02.2027 |
| Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 23.02.2017 — 21.02.2027 |
| Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 23.02.2017 — 21.02.2027 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.07.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 27 161 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 27 161 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 161 € | 239 655 € | 411 378 € | 305 694 € | 4373 € | 43 007 € | 132 967 € |
| Ärikasum | −28 075 € | 40 879 € | 148 588 € | 18 490 € | −11 678 € | 431 € | 228 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −28 075 € | 40 789 € | 148 588 € | 18 490 € | −11 678 € | 431 € | 228 € |
| Aruandeaasta kasum | −28 075 € | 40 789 € | 148 588 € | 18 490 € | −11 678 € | 431 € | 228 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 4014 € | 10 222 € | 5619 € | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 29 992 € | 10 013 € | 15,00 € | 791 € | 633 € | 633 € | 633 € |
| Varad kokku | 262 475 € | 292 547 € | 254 230 € | 105 371 € | 85 343 € | 94 448 € | 94 130 € |
| sh käibevarad | 2045 € | 2125 € | 8495 € | 105 371 € | 7133 € | 15 605 € | 14 654 € |
| sh põhivarad | 260 430 € | 290 422 € | 245 735 € | 0,00 € | 78 210 € | 78 843 € | 79 476 € |
| sh raha | 2006 € | 2017 € | 7999 € | 47 358 € | 4973 € | 1880 € | 1012 € |
| Omakapital | 262 440 € | 290 515 € | 249 726 € | 101 138 € | 82 648 € | 94 326 € | 93 895 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 287 703 € | 246 914 € | 98 326 € | 79 836 € | 91 514 € | 91 083 € | 90 855 € |
| Lühiajalised kohustised | 35,00 € | 2032 € | 4504 € | 4233 € | 2695 € | 122 € | 235 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 1917 € | 50 892 € | 148 603 € | 19 281 € | −11 045 € | 1064 € | 861 € |
| Aruanne esitatud | 08.07.2026 | 07.07.2025 | 03.07.2024 | 06.11.2023 | 30.06.2022 | 07.05.2021 | 05.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,3 % | 98,2 % | 96,0 % | 96,8 % | 99,9 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −103,4 % | 17,0 % | 36,1 % | 6,0 % | −267,0 % | 1,0 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.