Registrikaart · Äriregistri kanne 10083530
osaühing Wigen Sindi
- Registrikood10083530
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 202534
- Müügitulu 2025853 171 €
- KMKR numberEE100090758
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Wigen Sindi
- Registrikood
- 10083530
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.09.1996
- KMKR number
- EE100090758
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.11 — 31.10
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Raba tn 19
- Aadress kehtib alates
- 13.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jens Engwall AB | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Õie Tamm | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik | 03.04.2014 |
| Jens Thord Yngve Engwall | Juhatuse liige | 28.12.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jens Thord Yngve Engwall | otsene osalus | 28.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 34 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 853 171 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 985 069 € → 853 171 € | -4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724473690
- Mobiil+3725032852
- Telefon+3724437995
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 14291 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peakatete valmistamine, k.a karusnahast teenis ettevõte 2025. aastal 853 171 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2025 | 853 171 € |
| 2024 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2025 | 985 069 € |
| 2023 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 1 037 908 € |
| 2022 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 800 725 € |
| 2021 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 585 625 € |
| 2020 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 762 772 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 852 558 € ehk 99 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rootsi | 480 280 € |
| Leedu | 372 278 € |
| Eesti | 5077 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 34 |
| 2024 | 39 |
| 2023 | 38 |
| 2022 | 27 |
| 2021 | 25 |
| 2020 | 27 |
| 2019 | 26 |
| 2018 | 27 |
| 2017 | 30 |
| 2016 | 33 |
| 2015 | 31 |
| 2013 | 34 |
| 2012 | 37 |
| 2011 | 36 |
| 2010 | 36 |
| 2009 | 36 |
| 2008 | 51 |
| 2007 | 57 |
| 2006 | 60 |
| 2005 | 49 |
| 2004 | 49 |
| 2003 | 52 |
| 2002 | 44 |
| 2001 | 42 |
| 2000 | 42 |
| 1999 | 41 |
| 1998 | 36 |
| 1997 | 36 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 857 635 € | 994 130 € | 1 057 400 € | 803 778 € | 585 625 € | 767 450 € |
| Ärikasum | −37 736 € | 57 367 € | 77 068 € | 42 696 € | 46 274 € | 41 451 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −56 136 € | 33 711 € | 53 694 € | 42 323 € | 43 073 € | 32 719 € |
| Aruandeaasta kasum | −56 136 € | 33 711 € | 53 694 € | 42 323 € | 43 073 € | 32 719 € |
| Tööjõukulud | 600 033 € | 637 872 € | 578 742 € | 408 502 € | 350 978 € | 519 811 € |
| Põhivarade kulum | 23 327 € | 18 700 € | 56 372 € | 14 180 € | 14 812 € | 23 012 € |
| Varad kokku | 706 943 € | 796 084 € | 789 157 € | 798 894 € | 629 057 € | 650 616 € |
| sh käibevarad | 251 601 € | 375 584 € | 404 510 € | 372 948 € | 201 616 € | 214 015 € |
| sh põhivarad | 455 342 € | 420 500 € | 384 647 € | 425 946 € | 427 441 € | 436 601 € |
| sh raha | 34 154 € | 65 702 € | 69 162 € | 205 929 € | 282 € | 906 € |
| Omakapital | 410 231 € | 466 367 € | 432 656 € | 378 962 € | 336 639 € | 293 566 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 455 367 € | 421 656 € | 367 962 € | 325 639 € | 282 566 € | 249 847 € |
| Lühiajalised kohustised | 61 441 € | 63 025 € | 60 270 € | 95 983 € | 142 418 € | 172 403 € |
| Pikaajalised kohustised | 235 271 € | 266 692 € | 296 231 € | 323 949 € | 150 000 € | 184 647 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 34 | 39 | 38 | 27 | 25 | 27 |
| Ärikasum enne kulumit | −14 409 € | 76 067 € | 133 440 € | 56 876 € | 61 086 € | 64 463 € |
| Aruanne esitatud | 17.03.2026 | 30.01.2025 | 09.04.2024 | 06.03.2023 | 04.03.2022 | 04.03.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,0 % | 58,6 % | 54,8 % | 47,4 % | 53,5 % | 45,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,5 % | 3,4 % | 5,1 % | 5,3 % | 7,4 % | 4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.