osaühing CAPRA
- Registrikood10084185
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 202544
- Müügitulu 20256 580 224 €
- KMKR numberEE100413982
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing CAPRA
- Registrikood
- 10084185
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.08.1996
- KMKR number
- EE100413982
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Kääpa küla, Kapa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
91/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 44 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 6 580 224 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 5 496 969 € → 6 580 224 € | +5,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256670607
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16231 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | Põhitegevusala |
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 6 213 714 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 6 213 714 € |
| 2025 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 366 510 € |
| 2024 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 5 257 036 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 239 933 € |
| 2023 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 3 601 504 € |
| 2023 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 211 434 € |
| 2022 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 3 417 879 € |
| 2022 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 571 834 € |
| 2021 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 4 219 579 € |
| 2021 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 401 673 € |
| 2020 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 1 185 421 € |
| 2020 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 067 606 € |
| 2019 | Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 714 529 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 44 |
| 2024 | 42 |
| 2023 | 31 |
| 2022 | 37 |
| 2021 | 38 |
| 2020 | 24 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2000 | 0 |
| 1998 | 3 |
| 1997 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 580 224 € | 5 496 969 € | 3 812 938 € | 3 989 713 € | 5 621 252 € | 2 253 027 € | 714 529 € |
| Ärikasum enne makse | 708 287 € | 931 227 € | 453 252 € | 331 341 € | 1 046 200 € | 154 948 € | 37 103 € |
| Aruandeaasta kasum | 686 287 € | 901 227 € | 453 252 € | 331 341 € | 1 046 200 € | 154 948 € | 37 103 € |
| Tööjõukulud | 1 310 316 € | 1 072 098 € | 724 386 € | 679 818 € | 592 900 € | 275 414 € | 24 824 € |
| Varad kokku | 4 263 020 € | 3 389 838 € | 2 300 850 € | 2 175 822 € | 1 930 759 € | 1 040 837 € | 246 708 € |
| sh käibevarad | 2 234 425 € | 1 307 050 € | 1 356 084 € | 1 376 911 € | 1 180 643 € | 476 264 € | 218 946 € |
| sh raha | 1 000 733 € | 354 821 € | 398 731 € | 797 230 € | 497 247 € | 50 825 € | 77 577 € |
| Omakapital | 3 332 736 € | 2 824 449 € | 2 113 450 € | 1 660 198 € | 1 328 858 € | 282 658 € | 186 900 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € |
| Lühiajalised kohustised | 744 009 € | 435 357 € | 168 243 € | 172 728 € | 215 197 € | 399 552 € | 59 808 € |
| Pikaajalised kohustised | 186 275 € | 130 032 € | 19 157 € | 342 896 € | 386 704 € | 358 627 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 44 | 42 | 31 | 37 | 38 | 24 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,2 % | 83,3 % | 91,9 % | 76,3 % | 68,8 % | 27,2 % | 75,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,4 % | 16,4 % | 11,9 % | 8,3 % | 18,6 % | 6,9 % | 5,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.