Registrikaart · Äriregistri kanne 10087775
OÜ Plaadipunkt
- Registrikood10087775
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 20251 667 873 €
- KMKR numberEE100064292
- Sellel aadressil on registreeritud 89 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Plaadipunkt
- Registrikood
- 10087775
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.10.1996
- KMKR number
- EE100064292
- Osa- või aktsiakapital
- 25 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Pärnu mnt 186
- Aadress kehtib alates
- 03.03.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Riho Suun | 100 % · 25 600 € | Ainuomand | 24.01.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tiina Suun-De Laat | Juhatuse liige | 24.01.2025 |
| Riho Suun | Juhatuse liige | 24.01.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Riho Suun | otsene osalus | 19.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 1 667 873 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 673 060 € → 1 667 873 € | -0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726500720
- Veebilehtplaadipunkt.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4683 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 667 873 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 667 873 € |
| 2024 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 673 060 € |
| 2023 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 501 016 € |
| 2022 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 699 626 € |
| 2021 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 553 630 € |
| 2020 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 955 886 € |
| 2019 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 496 392 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 45 335 € ehk 3 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 622 538 € |
| Soome | 29 041 € |
| Rootsi | 13 040 € |
| Läti | 3254 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 12 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 13 |
| 2011 | 13 |
| 2010 | 12 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 12 |
| 2007 | 12 |
| 2006 | 15 |
| 2005 | 15 |
| 2004 | 15 |
| 2003 | 16 |
| 2002 | 14 |
| 2001 | 13 |
| 2000 | 14 |
| 1999 | 13 |
| 1998 | 15 |
| 1997 | 13 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 667 873 € | 1 673 060 € | 2 501 016 € | 2 699 626 € | 2 553 630 € | 1 955 886 € | 2 496 392 € |
| Ärikasum | −156 003 € | −348 054 € | 270 997 € | 42 777 € | 17 093 € | −50 314 € | 128 617 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −155 008 € | −352 035 € | 261 099 € | 34 387 € | 14 036 € | −53 259 € | 125 792 € |
| Aruandeaasta kasum | −155 008 € | −352 210 € | 246 224 € | 27 305 € | 9536 € | −53 259 € | 125 792 € |
| Tööjõukulud | 283 097 € | 334 017 € | 341 386 € | 377 893 € | 390 280 € | 424 258 € | 436 374 € |
| Põhivarade kulum | 168 982 € | 177 811 € | 121 820 € | 71 999 € | 77 470 € | 58 042 € | 33 155 € |
| Varad kokku | 581 168 € | 849 441 € | 1 105 940 € | 788 485 € | 816 986 € | 838 347 € | 727 858 € |
| sh käibevarad | 347 566 € | 391 506 € | 591 538 € | 617 644 € | 626 990 € | 651 817 € | 608 452 € |
| sh põhivarad | 233 602 € | 457 935 € | 514 402 € | 170 841 € | 189 996 € | 186 530 € | 119 406 € |
| sh raha | 6144 € | 52 571 € | 173 722 € | 135 796 € | 153 007 € | 140 846 € | 149 171 € |
| Omakapital | 33 905 € | 188 913 € | 542 198 € | 361 104 € | 364 219 € | 372 683 € | 425 942 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 600 € | — | — | — | — | — | — |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 160 757 € | 512 967 € | 267 818 € | 305 643 € | 326 527 € | 397 786 € | 271 994 € |
| Lühiajalised kohustised | 432 453 € | 468 366 € | 336 749 € | 380 373 € | 377 171 € | 383 765 € | 219 653 € |
| Pikaajalised kohustised | 114 810 € | 192 162 € | 226 993 € | 47 008 € | 75 596 € | 81 899 € | 82 263 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 10 | 10 | 11 | 12 | 12 | 13 |
| Ärikasum enne kulumit | 12 979 € | −170 243 € | 392 817 € | 114 776 € | 94 563 € | 7728 € | 161 772 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 26.06.2024 | 29.05.2023 | 17.06.2022 | 08.06.2021 | 29.05.2020 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,8 % | 22,2 % | 49,0 % | 45,8 % | 44,6 % | 44,5 % | 58,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −9,3 % | −21,1 % | 9,8 % | 1,0 % | 0,4 % | −2,7 % | 5,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.