Registrikaart · Äriregistri kanne 10088533
aktsiaselts VALDEK
- Registrikood10088533
- Asutatud1996 (30 a)
- Töötajaid 202579
- Müügitulu 202515 298 640 €
- KMKR numberEE100429109
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- aktsiaselts VALDEK
- Registrikood
- 10088533
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.09.1996
- KMKR number
- EE100429109
- Osa- või aktsiakapital
- 28 084 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Valkse küla, Väljaotsa tee 1
- Aadress kehtib alates
- 25.07.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Aktsiaraamatu pidaja | 28.09.2017 |
| Priit Valdek | Juhatuse liige | 12.12.2022 |
| Viljar Valdek | Juhatuse liige | 12.12.2022 |
| Märt Valdek | Juhatuse liige | 12.12.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mihkel Valdek | otsene osalus | 26.09.2018 |
| Priit Valdek | otsene osalus | 28.03.2024 |
| Märt Valdek | otsene osalus | 28.03.2024 |
| Viljar Valdek | otsene osalus | 28.03.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 89 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 30 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 79 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 15 298 640 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 13 370 612 € → 15 298 640 € | +4,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726780482
- Mobiil+3725039205
- Mobiil+37253304216
- Telefon+3726780482
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25991 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata metalltoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 15 298 640 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 15 298 640 € |
| 2024 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 13 370 612 € |
| 2023 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 11 854 590 € |
| 2022 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 11 681 775 € |
| 2021 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 10 099 579 € |
| 2020 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 6 083 141 € |
| 2019 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 7 492 435 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 7 348 279 € ehk 48 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 7 950 361 € |
| Rootsi | 2 053 067 € |
| Norra | 1 895 887 € |
| Soome | 1 293 385 € |
| Saksamaa | 1 027 155 € |
| Tšehhi | 430 665 € |
| Šveits | 357 056 € |
| Poola | 74 607 € |
| Läti | 70 842 € |
| Leedu | 55 830 € |
| Brasiilia | 28 775 € |
| Rumeenia | 21 951 € |
| Itaalia | 16 601 € |
| Kreeka | 16 069 € |
| Türgi | 6002 € |
| Taani | 387 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (28 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 79 |
| 2024 | 75 |
| 2023 | 68 |
| 2022 | 63 |
| 2021 | 59 |
| 2020 | 50 |
| 2019 | 50 |
| 2018 | 50 |
| 2017 | 44 |
| 2016 | 39 |
| 2015 | 35 |
| 2014 | 33 |
| 2013 | 32 |
| 2012 | 29 |
| 2011 | 24 |
| 2010 | 19 |
| 2009 | 17 |
| 2008 | 18 |
| 2007 | 18 |
| 2006 | 19 |
| 2005 | 17 |
| 2004 | 16 |
| 2003 | 15 |
| 2002 | 13 |
| 2001 | 13 |
| 2000 | 13 |
| 1999 | 16 |
| 1997 | 14 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 298 640 € | 13 370 612 € | 11 854 590 € | 11 681 775 € | 10 099 579 € | 6 083 141 € | 7 492 435 € |
| Ärikasum | 1 557 030 € | 1 417 402 € | 662 506 € | 583 045 € | 482 777 € | 15 969 € | 282 241 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 338 491 € | 1 089 822 € | 461 758 € | 562 974 € | 460 225 € | −13 515 € | 248 247 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 309 158 € | 1 084 008 € | 461 758 € | 543 788 € | 460 225 € | −32 410 € | 226 445 € |
| Tööjõukulud | 3 363 859 € | 2 900 778 € | 2 609 784 € | 2 329 697 € | 2 131 097 € | 1 674 980 € | 1 865 420 € |
| Põhivarade kulum | 453 246 € | 412 721 € | 354 315 € | 364 972 € | 403 075 € | 441 664 € | 430 656 € |
| Varad kokku | 12 546 789 € | 10 313 822 € | 10 395 587 € | 5 788 835 € | 4 974 936 € | 3 669 024 € | 3 935 565 € |
| sh käibevarad | 4 281 238 € | 3 112 057 € | 3 070 727 € | 2 665 583 € | 2 563 050 € | 1 228 022 € | 1 389 096 € |
| sh põhivarad | 8 265 551 € | 7 201 765 € | 7 324 860 € | 3 123 252 € | 2 411 886 € | 2 441 002 € | 2 546 469 € |
| sh raha | 47 253 € | 69 995 € | 6,00 € | 6,00 € | 6,00 € | 6,00 € | 39 491 € |
| Omakapital | 5 484 731 € | 4 279 573 € | 3 780 480 € | 3 318 708 € | 2 874 920 € | 2 414 695 € | 2 547 106 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4 142 364 € | 3 162 356 € | 3 285 513 € | 2 741 725 € | 2 381 500 € | 2 413 910 € | 2 287 466 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 940 675 € | 2 988 151 € | 3 148 888 € | 2 433 354 € | 1 987 862 € | 1 171 694 € | 1 224 028 € |
| Pikaajalised kohustised | 3 121 383 € | 3 046 098 € | 3 466 219 € | 36 773 € | 112 154 € | 82 635 € | 164 431 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 79 | 75 | 68 | 63 | 59 | 50 | 50 |
| Ärikasum enne kulumit | 2 010 276 € | 1 830 123 € | 1 016 821 € | 948 017 € | 885 852 € | 457 633 € | 712 897 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 18.06.2025 | 04.07.2024 | 22.06.2023 | 27.06.2022 | 25.06.2021 | 25.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,7 % | 41,5 % | 36,4 % | 57,3 % | 57,8 % | 65,8 % | 64,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,6 % | 8,1 % | 3,9 % | 4,7 % | 4,6 % | −0,5 % | 3,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.