osaühing Eltoreks
- Registrikood10093184
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 202580 361 €
- KMKR numberEE100382084
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Eltoreks
- Registrikood
- 10093184
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.11.1996
- KMKR number
- EE100382084
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Järva-Jaani alev, Koidu tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
54/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 80 361 € | +13,2 |
| Müügitulu muutus | 107 631 € → 80 361 € | -7,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3723863494
- Telefon +37253413620
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33141 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude elektriseadmete remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 80 361 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 80 361 € |
| 2024 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 107 631 € |
| 2023 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 97 721 € |
| 2022 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 119 926 € |
| 2022 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 3746 € |
| 2021 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 124 833 € |
| 2021 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 3704 € |
| 2020 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 131 479 € |
| 2020 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 684 € |
| 2019 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 147 407 € |
| 2019 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 903 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 9 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 9 |
| 1999 | 8 |
| 1998 | 9 |
| 1997 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 80 361 € | 107 631 € | 97 721 € | 123 672 € | 128 537 € | 132 163 € | 148 310 € |
| Ärikasum enne makse | −5905 € | 90,00 € | −14 515 € | −9064 € | −21 852 € | 10 231 € | −13 652 € |
| Aruandeaasta kasum | −5905 € | 90,00 € | −14 515 € | −9064 € | −21 852 € | 10 231 € | −13 652 € |
| Tööjõukulud | 44 077 € | 52 142 € | 54 648 € | 56 792 € | 71 496 € | 51 923 € | 69 756 € |
| Varad kokku | 20 052 € | 26 272 € | 27 402 € | 40 301 € | 52 136 € | 82 356 € | 66 096 € |
| sh käibevarad | 18 733 € | 24 573 € | 25 324 € | 37 844 € | 49 300 € | 79 141 € | 62 501 € |
| sh raha | 5632 € | 13 143 € | 18 348 € | 32 068 € | 43 163 € | 63 825 € | 45 439 € |
| Omakapital | 11 607 € | 17 512 € | 17 422 € | 31 937 € | 41 001 € | 62 853 € | 52 621 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € |
| Lühiajalised kohustised | 8445 € | 8760 € | 9980 € | 8364 € | 11 135 € | 19 503 € | 12 533 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 942 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,9 % | 66,7 % | 63,6 % | 79,2 % | 78,6 % | 76,3 % | 79,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -7,3 % | 0,1 % | -14,9 % | -7,3 % | -17,0 % | 7,7 % | -9,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.