Osaühing Abilis
- Registrikood10094091
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025388 917 €
- KMKR numberEE100063280
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Abilis
- Registrikood
- 10094091
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.04.1997
- KMKR number
- EE100063280
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 72
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 388 917 € | +19,5 |
| Müügitulu muutus | 476 423 € → 388 917 € | -5,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726603032
- Telefon +3726603037
- Veebileht abilis.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46832 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 298 878 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 298 878 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 90 039 € |
| 2024 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 394 822 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 81 601 € |
| 2023 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 379 644 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 77 836 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 375 099 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 73 719 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 376 085 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 60 261 € |
| 2020 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 335 588 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 59 858 € |
| 2019 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 252 365 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 47 847 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 6 |
| 1997 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 388 917 € | 476 423 € | 457 480 € | 448 818 € | 436 346 € | 395 446 € | 300 212 € |
| Ärikasum enne makse | 32 949 € | 46 442 € | 69 978 € | 48 080 € | 75 689 € | 19 033 € | 107 348 € |
| Aruandeaasta kasum | 30 693 € | 42 951 € | 69 453 € | 46 153 € | 70 465 € | 15 381 € | 101 528 € |
| Tööjõukulud | 78 404 € | 78 705 € | 83 821 € | 72 806 € | 88 303 € | 69 908 € | 53 635 € |
| Varad kokku | 1 026 682 € | 992 433 € | 962 398 € | 914 399 € | 866 356 € | 828 878 € | 805 225 € |
| sh käibevarad | 509 022 € | 516 000 € | 478 393 € | 431 544 € | 380 503 € | 360 088 € | 359 678 € |
| sh raha | 61 032 € | 83 060 € | 55 347 € | 42 036 € | 7331 € | 15 756 € | 4442 € |
| Omakapital | 854 666 € | 823 973 € | 781 022 € | 711 569 € | 815 416 € | 773 292 € | 777 667 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € |
| Lühiajalised kohustised | 172 016 € | 168 460 € | 181 376 € | 202 830 € | 38 297 € | 39 370 € | 27 558 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 12 643 € | 16 216 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,2 % | 83,0 % | 81,2 % | 77,8 % | 94,1 % | 93,3 % | 96,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,9 % | 9,0 % | 15,2 % | 10,3 % | 16,1 % | 3,9 % | 33,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.