Registrikaart · Äriregistri kanne 10094752
MHT Auto Osaühing
- Registrikood10094752
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256734 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MHT Auto Osaühing
- Registrikood
- 10094752
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.12.1996
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pepleri tn 21-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6734 € | +3,3 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82101 | Büroohaldus ja selle abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Büroohaldus ja selle abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 6734 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Büroohaldus ja selle abitegevused EMTAK 2025 | 6734 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 48 710 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 13 100 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4973 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 115 238 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 116 190 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 102 041 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 114 227 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 16 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6734 € | 0,00 € | 66 783 € | 115 238 € | 116 190 € | 102 041 € | 114 227 € |
| Ärikasum enne makse | 1737 € | −2237 € | 23 457 € | −10 867 € | 2769 € | −3956 € | −8187 € |
| Aruandeaasta kasum | 1737 € | −2237 € | 23 457 € | −10 867 € | 2769 € | −3956 € | −8187 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 21 756 € | 53 614 € | 49 859 € | 51 066 € | 55 713 € |
| Varad kokku | 10 366 € | 3237 € | 4474 € | 20 642 € | 26 546 € | 19 868 € | 24 890 € |
| sh käibevarad | 4966 € | 3237 € | 2237 € | 11 462 € | 17 366 € | 10 688 € | 15 710 € |
| sh raha | 4966 € | 3237 € | 2237 € | 1056 € | 7429 € | 463 € | 5928 € |
| Omakapital | 10 366 € | 3237 € | 4474 € | 3241 € | 11 708 € | 8939 € | 11 895 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6006 € | 6006 € | 6006 € | 6006 € | 6006 € | 6006 € | 6006 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 17 401 € | 14 838 € | 10 929 € | 12 995 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 2 | 5 | 5 | 6 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 15,7 % | 44,1 % | 45,0 % | 47,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,8 % | — | 35,1 % | -9,4 % | 2,4 % | -3,9 % | -7,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.