Osaühing Saggor
- Sellel aadressil on registreeritud 32 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10094962
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025483 €
- KMKR numberEE100067985
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Saggor
- Registrikood
- 10094962
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.09.1996
- KMKR number
- EE100067985
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 102
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
31/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 483 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 16 066 € → 483 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725140948
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 483 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 483 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 16 066 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 29 983 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 19 941 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 20 080 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 28 284 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 38 189 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 7 |
| 1998 | 7 |
| 1997 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 483 € | 16 066 € | 29 983 € | 19 941 € | 20 080 € | 28 284 € | 38 189 € |
| Ärikasum enne makse | −184 € | 72,00 € | 501 € | −6152 € | −7405 € | 190 € | 52,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −184 € | 72,00 € | 501 € | −6152 € | −7405 € | 190 € | 52,00 € |
| Tööjõukulud | 4085 € | 6141 € | 7325 € | 1440 € | 1715 € | 5862 € | 18 585 € |
| Varad kokku | 3868 € | 3788 € | 11 042 € | 10 492 € | 15 999 € | 23 681 € | 26 874 € |
| sh käibevarad | 3868 € | 3788 € | 11 042 € | 3201 € | 6625 € | 23 681 € | 26 874 € |
| sh raha | 33,00 € | 3696 € | 5642 € | 2908 € | — | — | — |
| Omakapital | 3578 € | 3762 € | 8690 € | 8189 € | 14 341 € | 21 746 € | 21 556 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 290 € | 26,00 € | 2352 € | 2303 € | 1658 € | 1935 € | 5318 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,5 % | 99,3 % | 78,7 % | 78,0 % | 89,6 % | 91,8 % | 80,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -38,1 % | 0,4 % | 1,7 % | -30,9 % | -36,9 % | 0,7 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.