Registrikaart · Äriregistri kanne 10097845
osaühing Jõgisoo Piim
- Registrikood10097845
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202547 996 €
- KMKR numberEE100435737
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Jõgisoo Piim
- Registrikood
- 10097845
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.09.1997
- KMKR number
- EE100435737
- Osa- või aktsiakapital
- 14 175 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Jõgisoo küla, Tedremaa tee 21
- Aadress kehtib alates
- 11.09.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aili Kastehein | 29,78 % · 4221 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Rein Suur | 20 % · 2835 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Aare Siht | 11,11 % · 1575 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Ene Kalmus | 8 % · 1134 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Urmas Kõrvas | 8 % · 1134 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Tarmo Suuder | 4,44 % · 630 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Elvi Tiits | 3,11 % · 441 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Rein Kontus | 3,11 % · 441 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Arvi Uuesalu | 3,11 % · 441 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Astrid Kuljus | 3,11 % · 441 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Tiina Kuljus | 3,11 % · 441 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Rein Kasela | 2,67 % · 378 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Indrek Kasela | 2,67 % · 378 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Heino Palk | 1,78 % · 252 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Lauri Lember | 0,89 % · 126 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Sulev Sepper | 0,44 % · 63,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Hugo Valk | 0,44 % · 63,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rein Suur | Juhatuse liige | 18.09.1997 |
| Elvi Tiits | Juhatuse liige | 18.09.1997 |
| Arvi Uuesalu | Juhatuse liige | 18.09.1997 |
| Aili Kastehein | Juhatuse liige | 18.09.1997 |
| Aare Siht | Juhatuse liige | 18.09.1997 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aili Kastehein | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 47 996 € | +11,1 | |
| Müügitulu muutus | 34 199 € → 47 996 € | +12,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256478100
- Telefon+3726040891
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 47 996 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 47 996 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 34 199 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 16 735 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 43 268 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 25 415 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 26 385 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 29 106 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 7 |
| 1999 | 7 |
| 1998 | 8 |
| 1997 | 12 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 996 € | 34 199 € | 16 735 € | 43 268 € | 25 415 € | 26 385 € | 29 106 € |
| Ärikasum | 5354 € | 4337 € | −3467 € | 8653 € | 6845 € | 4011 € | 10 920 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5354 € | 4337 € | −3466 € | 8654 € | 6845 € | 4011 € | 10 920 € |
| Aruandeaasta kasum | 5354 € | 4337 € | −3466 € | 8654 € | 6845 € | 4011 € | 10 920 € |
| Tööjõukulud | 32 265 € | 29 197 € | 28 826 € | 29 863 € | 16 758 € | 23 471 € | 18 800 € |
| Põhivarade kulum | 1900 € | 2045 € | 2283 € | 2033 € | 2045 € | 1819 € | 1696 € |
| Varad kokku | 133 760 € | 127 702 € | 123 769 € | 126 102 € | 118 033 € | 109 676 € | 105 054 € |
| sh käibevarad | 63 296 € | 54 438 € | 45 777 € | 52 077 € | 51 228 € | 39 575 € | 36 191 € |
| sh põhivarad | 70 464 € | 73 264 € | 77 992 € | 74 025 € | 66 805 € | 70 101 € | 68 863 € |
| sh raha | 15 068 € | 20 751 € | 17 806 € | 31 809 € | 23 431 € | 11 811 € | 13 134 € |
| Omakapital | 125 261 € | 119 907 € | 95 406 € | 98 872 € | 90 218 € | 83 374 € | 79 363 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 14 175 € | 14 175 € | 14 175 € | 14 175 € | 14 175 € | 14 175 € | 14 175 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 58 809 € | 54 472 € | 57 938 € | 49 284 € | 42 439 € | 38 429 € | 27 509 € |
| Lühiajalised kohustised | 8499 € | 7795 € | 28 363 € | 27 230 € | 27 815 € | 26 302 € | 25 691 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 7254 € | 6382 € | −1184 € | 10 686 € | 8890 € | 5830 € | 12 616 € |
| Aruanne esitatud | 09.06.2026 | 12.05.2025 | 18.06.2024 | 07.06.2023 | 21.06.2022 | 16.06.2021 | 11.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 93,9 % | 77,1 % | 78,4 % | 76,4 % | 76,0 % | 75,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,2 % | 12,7 % | −20,7 % | 20,0 % | 26,9 % | 15,2 % | 37,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.