Registrikaart · Äriregistri kanne 10097963
OÜ Svemark
- Registrikood10097963
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025192 061 €
- KMKR numberEE100259803
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Svemark
- Registrikood
- 10097963
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.11.1996
- KMKR number
- EE100259803
- Aadress
- Harju maakond, Kose vald, Kolu küla, Kaupluse
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 192 061 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 230 130 € → 192 061 € | -5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725131150
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47111 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 192 061 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 192 061 € |
| 2024 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 230 130 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 239 053 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 260 311 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 222 602 € |
| 2020 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 160 621 € |
| 2019 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 174 552 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 2 |
| 1999 | 2 |
| 1998 | 2 |
| 1997 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 192 061 € | 230 130 € | 239 053 € | 260 311 € | 222 602 € | 160 621 € | 174 552 € |
| Ärikasum enne makse | 105 € | −1873 € | −168 € | 2166 € | −351 € | −10 863 € | 3567 € |
| Aruandeaasta kasum | 105 € | −1873 € | −168 € | 2166 € | −351 € | −10 863 € | 3567 € |
| Tööjõukulud | 51 752 € | 58 725 € | 53 143 € | 45 192 € | 36 934 € | 22 906 € | 43 351 € |
| Varad kokku | 48 840 € | 50 674 € | 48 976 € | 51 248 € | 56 141 € | 58 366 € | 54 525 € |
| sh käibevarad | 31 758 € | 31 278 € | 27 266 € | 24 910 € | 28 181 € | 27 083 € | 19 299 € |
| sh raha | 1628 € | 231 € | 284 € | 131 € | 73,00 € | 283 € | 655 € |
| Omakapital | 3256 € | 3151 € | 5024 € | 5192 € | 3026 € | 3377 € | 14 240 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 45 584 € | 47 523 € | 43 952 € | 46 056 € | 53 115 € | 51 081 € | 40 285 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 3908 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 2 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,7 % | 6,2 % | 10,3 % | 10,1 % | 5,4 % | 5,8 % | 26,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -0,8 % | -0,1 % | 0,8 % | -0,2 % | -6,8 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.