Registrikaart · Äriregistri kanne 10098336
osaühing PUHTEKS
- Registrikood10098336
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025133 862 €
- KMKR numberEE100437845
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing PUHTEKS
- Registrikood
- 10098336
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.10.1996
- KMKR number
- EE100437845
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Kaluri tee 26
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 133 862 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 144 879 € → 133 862 € | -2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725204914
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96101 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus teenis ettevõte 2025. aastal 128 062 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus EMTAK 2025 | 128 062 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5800 € |
| 2024 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus EMTAK 2025 | 139 504 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5375 € |
| 2023 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja keemiline puhastus EMTAK 2008 | 153 799 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6747 € |
| 2022 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja keemiline puhastus EMTAK 2008 | 392 703 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3750 € |
| 2021 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja keemiline puhastus EMTAK 2008 | 305 444 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9800 € |
| 2020 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja keemiline puhastus EMTAK 2008 | 314 092 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 754 € |
| 2019 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja keemiline puhastus EMTAK 2008 | 392 661 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 16 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 9 |
| 2008 | 17 |
| 2007 | 23 |
| 2006 | 23 |
| 2005 | 21 |
| 2004 | 30 |
| 2003 | 28 |
| 2002 | 26 |
| 2001 | 26 |
| 2000 | 25 |
| 1999 | 25 |
| 1998 | 24 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 133 862 € | 144 879 € | 160 546 € | 396 453 € | 315 244 € | 314 846 € | 392 661 € |
| Ärikasum enne makse | 174 510 € | 153 082 € | 74 600 € | −17 703 € | 181 281 € | 86 739 € | 133 172 € |
| Aruandeaasta kasum | 166 048 € | 153 082 € | 74 600 € | −19 472 € | 181 281 € | 86 739 € | 133 172 € |
| Tööjõukulud | 35 516 € | 44 422 € | 46 040 € | 126 837 € | 134 989 € | 121 795 € | 119 397 € |
| Varad kokku | 2 164 529 € | 2 018 236 € | 1 871 411 € | 1 814 395 € | 2 059 478 € | 1 704 272 € | 1 644 413 € |
| sh käibevarad | 1 583 023 € | 1 342 861 € | 1 039 375 € | 1 025 859 € | 1 269 237 € | 1 442 869 € | 1 339 974 € |
| sh raha | 784 707 € | 821 010 € | 663 642 € | 680 472 € | 643 922 € | 824 421 € | 735 465 € |
| Omakapital | 2 126 692 € | 1 990 644 € | 1 837 562 € | 1 762 962 € | 1 812 434 € | 1 631 153 € | 1 544 414 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 837 € | 27 592 € | 33 849 € | 51 433 € | 72 734 € | 73 119 € | 99 999 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 174 310 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 5 | 11 | 16 | 10 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 98,6 % | 98,2 % | 97,2 % | 88,0 % | 95,7 % | 93,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 124,0 % | 105,7 % | 46,5 % | -4,9 % | 57,5 % | 27,5 % | 33,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.