Registrikaart · Äriregistri kanne 10099100
OÜ Teskatel
- Registrikood10099100
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025955 276 €
- KMKR numberEE100193202
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Teskatel
- Registrikood
- 10099100
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.06.1997
- KMKR number
- EE100193202
- Osa- või aktsiakapital
- 51 129 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Oja tn 2a
- Aadress kehtib alates
- 13.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ahto Orle | 100 % · 51 129 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ahto Orle | Juhatuse liige | 02.05.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ahto Orle | otsene osalus | 16.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 955 276 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 038 902 € → 955 276 € | -2,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724371285
- Mobiil+3725092465
- Telefon+3724371285
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46381 | Muude toidukaupade hulgimüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 82921 | Pakendamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude toidukaupade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 917 182 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude toidukaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 917 182 € |
| 2025 | Pakendamine EMTAK 2025 | 29 804 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8290 € |
| 2024 | Muude toidukaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 1 013 206 € |
| 2024 | Pakendamine EMTAK 2025 | 20 438 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5258 € |
| 2023 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 088 007 € |
| 2023 | Pakendamine EMTAK 2008 | 23 313 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4404 € |
| 2022 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 320 903 € |
| 2022 | Pakendamine EMTAK 2008 | 33 755 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4946 € |
| 2021 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 653 154 € |
| 2021 | Pakendamine EMTAK 2008 | 11 113 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3456 € |
| 2020 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 512 174 € |
| 2020 | Pakendamine EMTAK 2008 | 14 041 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3456 € |
| 2019 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 467 113 € |
| 2019 | Pakendamine EMTAK 2008 | 4694 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3456 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 29 804 € ehk 3 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 930 840 € |
| Läti | 29 804 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 9 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 6 |
| 1999 | 6 |
| 1998 | 7 |
| 1997 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 960 644 € | 1 041 509 € | 1 121 728 € | 1 362 481 € | 669 187 € | 529 733 € | 477 323 € |
| Ärikasum | 156 475 € | 195 427 € | 221 908 € | 306 200 € | 23 876 € | 13 084 € | 18 626 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 156 475 € | 195 427 € | 221 908 € | 304 819 € | 22 833 € | 13 084 € | 18 459 € |
| Aruandeaasta kasum | 156 475 € | 193 622 € | 209 634 € | 303 774 € | 22 333 € | 13 084 € | 18 459 € |
| Tööjõukulud | 130 619 € | 124 992 € | 110 821 € | 93 196 € | 88 845 € | 88 078 € | 69 636 € |
| Põhivarade kulum | 18 323 € | 12 813 € | 7041 € | 4836 € | 2016 € | 1801 € | 1174 € |
| Varad kokku | 1 094 104 € | 974 623 € | 750 129 € | 570 862 € | 294 387 € | 285 716 € | 279 822 € |
| sh käibevarad | 648 321 € | 567 381 € | 561 474 € | 450 100 € | 192 396 € | 184 652 € | 187 752 € |
| sh põhivarad | 445 783 € | 407 242 € | 188 655 € | 120 762 € | 101 991 € | 101 064 € | 92 070 € |
| sh raha | 373 171 € | 320 656 € | 342 107 € | 137 583 € | 2788 € | 1223 € | 628 € |
| Omakapital | 951 178 € | 794 703 € | 601 081 € | 441 611 € | 142 837 € | 122 504 € | 109 420 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 51 129 € | 51 129 € | 51 129 € | 51 129 € | 51 129 € | 51 129 € | 51 129 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 743 574 € | 549 952 € | 340 318 € | 86 708 € | 69 375 € | 58 291 € | 39 832 € |
| Lühiajalised kohustised | 142 926 € | 179 475 € | 148 669 € | 128 931 € | 151 230 € | 162 892 € | 170 082 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 445 € | 379 € | 320 € | 320 € | 320 € | 320 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 174 798 € | 208 240 € | 228 949 € | 311 036 € | 25 892 € | 14 885 € | 19 800 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 21.06.2022 | 02.07.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,9 % | 81,5 % | 80,1 % | 77,4 % | 48,5 % | 42,9 % | 39,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,3 % | 18,6 % | 18,7 % | 22,3 % | 3,3 % | 2,5 % | 3,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.