osaühing Bonvister
- Registrikood10099181
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202520 723 €
- KMKR numberEE100182983
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Bonvister
- Registrikood
- 10099181
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.11.1996
- KMKR number
- EE100182983
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Asunduse tn 3-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 20 723 € | +7,8 |
| Müügitulu muutus | 20 299 € → 20 723 € | +0,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726366100
- Mobiil +3725130334
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 20 723 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 20 723 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 20 299 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 42 655 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 32 918 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 194 776 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 62 102 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 200 799 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 50 170 € |
| 2020 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 169 011 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 79 457 € |
| 2019 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 168 236 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 33 686 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2000 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 723 € | 20 299 € | 75 573 € | 256 878 € | 250 969 € | 248 468 € | 201 922 € |
| Ärikasum enne makse | 297 € | 168 € | −18 713 € | 1195 € | 3612 € | 8991 € | 193 € |
| Aruandeaasta kasum | 297 € | 168 € | −18 713 € | 1195 € | 3612 € | 8991 € | 193 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1606 € | 3278 € | 12 036 € | 11 278 € | 6053 € | 5737 € |
| Varad kokku | 19 700 € | 11 646 € | 7188 € | 36 491 € | 35 778 € | 31 582 € | 21 038 € |
| sh käibevarad | 13 235 € | 6751 € | 1633 € | 16 506 € | 31 885 € | 28 071 € | 16 515 € |
| sh raha | 1720 € | 6096 € | 1484 € | 6045 € | 24 937 € | 13 501 € | 6162 € |
| Omakapital | 7618 € | 7321 € | 7153 € | 25 866 € | 24 671 € | 21 059 € | 12 068 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1682 € | 4325 € | 35,00 € | 10 625 € | 11 107 € | 10 523 € | 8970 € |
| Pikaajalised kohustised | 10 400 € | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,7 % | 62,9 % | 99,5 % | 70,9 % | 69,0 % | 66,7 % | 57,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,4 % | 0,8 % | -24,8 % | 0,5 % | 1,4 % | 3,6 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.